Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mirki xD Przychodzę przedwczoraj do roboty, przygotowuję plany lotów itp, patrze co ciekawego mnie czeka, czytam listę Special Pasażerów ... i już wiem że będzie ciekawie :D
Deport na eskorcie.
Znaczy to mniej więcej tyle, ze jakiegoś ciećwierza wywożą pod obstawą.
Zasada jest taka, że Depo wchodzi pierwszy na pokład, żeby zobaczyć czy w ogóle da radę z nim lecieć. Tak więc samolot wylądował, wypuściliśmy paxów, sprzątanie samolotu trwa, więc wołam Depo do boardingu razem z eskortą. Depo pojawia się w samolocie xD I już zaczyna się przedstawienie:
- Nie polece!
- Polecisz
- Nie polece!
- Polecisz i koniec!
I taka wiecie - szarpana kłótnia xD ale facet stawia twardo na swoim i za chiny ludowe nie chce wejść do samolotu. W końcu udaje się go uspokoić i usadowić na miejscu z tyłu samolotu. Ale teraz zaczyna się najlepsze:
Znacie to powiedzenie, zesraj się a nie daj się? No to właśnie tego ...
Koleś siedzi i się śmieje xD Eskorta patrzy na niego jak na debila, ale po sekundzie doszedł do nich niepełny obraz sytuacji:
- Did you just fart?
- No? ( ͡º ͜ʖ͡º) - Po czym wstaje, ściąga spodnie i wyrzuca gówno na podłogę, po czym kopie je butem, rozrzucając po połowie samolotu xD
Wygrał #!$%@? xD Nie poleciał. A samolot czyścili chyba z 40 minut zanim przestało #!$%@?ć gównem.
Także Mirki, jak kiedyś będziecie pod eskortą deportowani samolotem rejsowym, a nie chcecie lecieć ... polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A jak kiedyś zacznie wam walić gównem w trakcie rejsu, to spójrzcie czy na ostatnich siedzeniach nie siedzi jakiś kolorowy z obstawą karków xD

------ #justairportthings ------

#heheszki #truestory #gownoburza #londyn

a tak btw, czy w ogóle bylibyście zainteresowani jakimś AMA z kimś takim jak ja? Bo nie wiem jak będzie teraz z czasem na pisanie pod tagiem, a dużo osób po wpisach zadaje mi mnóstwo pytań związanych z pracą.

Tak czy inaczej - POZDRAWIAM SERDECZNIE :3
  • 64
@kretyn: ja już pomijam merytorykę i poziom AMA na wykopie, bo sam ten skrót kojarzy mi się z redditem gdzie nawet jak jest głupie AMA to często jednak stoi na wyższym poziomie od tych tutaj(ale to moja preferencja i każdy może mieć swoje zdanie).

Co do tej dziewczyny to nawet jak zdaje sobie z tego sprawę, że większa część ich dochodu to jej chłopak to nie dziwię się, że nie chciała
Jak ostatnio laska robiła AMA o tym jak wyemigrowała na jakąś egzotyczną wyspę z chłopakiem i pracuje jako grafik to w komentarzach był festiwal #!$%@?. Podała ile mniej więcej zarabia, a wszyscy się czepiali i oczekiwali chyba, że wrzuci skany faktur za projekty z wyszczególnionymi pozycjami, kto, co, gdzie i za ile.


@tage: Czytałem to AMA - być może w za wczesnym stadium ale z tego co pamiętam to się zapierała
@medevacs: mi bardziej chodziło o zwrócenie uwagi na chorobliwe wręcz zainteresowanie zarobkami w każdym AMA jakie pojawia się na Wykopie. Zgadzam się, że AMA tej laski było na bardzo niskim poziomie, ale nie zaprzecza to mojej tezie.
@tage: Nie no, AMA są fajne, tylko system wyświetlania komentarzy #!$%@?. Z jakiej czapy pytanie z oceną -250 jest pierwsze na liście? Przecież po to wykopki minusują, żeby wskazać taki komentarz za #!$%@? i niewarty odpowiadania, a mimo tego jest pokazywany każdemu kto wchodzi do tematu AMA. #justwykopthings

Poza tym ludzie robiący AMA często odpowiadają pod wpływem jakichś teraźniejszych emocji, a nie racjonalnego podejścia do sprawy.
Doskonałym przykładem jest sytuacja tej
@mrgruszka: To była osoba deportowana. Miała nakaz opuszczenia terytorium Wielkiej Brytanii. Odsyłali go do Rumunii, skąd pochodził. Ale chyba widzę już Ci ktoś odpowiedział :)

@karx: Próbowalem się do Ciebie dodzwonić ostatnio i dupa (,)

@Existanza: O.o xD w sumie to myślałem, że jest to bardziej popularne słowo. Użyłem go dlatego, że większość Deportów skazanych wyrokiem jest ubrana tak samo. W ciuchy z przydziału z
@marcinsa12: Tak sobie myślę, pod wpływem tej dyskusji tutaj dot. AMA, czy nie lepiej byłoby Ci zebrać te pytania i po prostu walnąć post z odpowiedziami ? Owszem, nie było by to "anything", ale zapewne miało by to prędzej "ręce i nogi" aniżeli zalew przez różnie pytania, 20x "ile zarabiasz", 100x "ale kiepsko/fajnie/nieobchodzimnieto". Co Ty na to ?
@marcinsa12: a wystarczyło żeby zaczal krzyczeć że ma bombę jak paxy wejdą na pokład i kapitan sam by go #!$%@? żeby nie stresować pasażerów. Ja nie wiem czemu oni zawsze sraja lub rzygaja. Taki rumun to i tak nic w porównaniu do dziczy deportowanej do Afryki. Ci to potrafią szopki odstawiac. A jak sympatycznie się takiego deportuje w samolocie gdzie lecą sami czarni, rozmawiający w języku deportowanego i jak on nagle
@Dextrofan: W sumie nie wiem do czego się #!$%@? :/ Może rzeczywiście PAX to określenie dość specyficzne. Ale Depo powiedziałem zwyczajnie jako skrót od deporta ... Jeśli jeszcze nie wiesz kim jest deport ... no to cóż DEPORTOWANYM ... deportowany zaś to osoba, która jest DEPORTOWANA ... nie wiem jak to prościej wytłumaczyć - nie powiem wysyłana do domu, bo nikt go #!$%@? na wakacje nie wysyła. Deport to deport. :/
mi bardziej chodziło o zwrócenie uwagi na chorobliwe wręcz zainteresowanie zarobkami w każdym AMA jakie pojawia się na Wykopie. Zgadzam się, że AMA tej laski było na bardzo niskim poziomie, ale nie zaprzecza to mojej tezie.


@tage: No ale przyznasz chyba, że to właśnie zapytanie o zarobki i drążenie tematu przez chorobliwie zainteresowanych kasą wykopkami obnażyło problem tej laski? Gdyby nie pytanie o zarobki to niektórzy mogliby się nie połapać. Ja