Wpis z mikrobloga

O #!$%@? mirki xD Przychodzę przedwczoraj do roboty, przygotowuję plany lotów itp, patrze co ciekawego mnie czeka, czytam listę Special Pasażerów ... i już wiem że będzie ciekawie :D
Deport na eskorcie.
Znaczy to mniej więcej tyle, ze jakiegoś ciećwierza wywożą pod obstawą.
Zasada jest taka, że Depo wchodzi pierwszy na pokład, żeby zobaczyć czy w ogóle da radę z nim lecieć. Tak więc samolot wylądował, wypuściliśmy paxów, sprzątanie samolotu trwa, więc wołam Depo do boardingu razem z eskortą. Depo pojawia się w samolocie xD I już zaczyna się przedstawienie:
- Nie polece!
- Polecisz
- Nie polece!
- Polecisz i koniec!
I taka wiecie - szarpana kłótnia xD ale facet stawia twardo na swoim i za chiny ludowe nie chce wejść do samolotu. W końcu udaje się go uspokoić i usadowić na miejscu z tyłu samolotu. Ale teraz zaczyna się najlepsze:
Znacie to powiedzenie, zesraj się a nie daj się? No to właśnie tego ...
Koleś siedzi i się śmieje xD Eskorta patrzy na niego jak na debila, ale po sekundzie doszedł do nich niepełny obraz sytuacji:
- Did you just fart?
- No? ( ͡º ͜ʖ͡º) - Po czym wstaje, ściąga spodnie i wyrzuca gówno na podłogę, po czym kopie je butem, rozrzucając po połowie samolotu xD
Wygrał #!$%@? xD Nie poleciał. A samolot czyścili chyba z 40 minut zanim przestało #!$%@?ć gównem.
Także Mirki, jak kiedyś będziecie pod eskortą deportowani samolotem rejsowym, a nie chcecie lecieć ... polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A jak kiedyś zacznie wam walić gównem w trakcie rejsu, to spójrzcie czy na ostatnich siedzeniach nie siedzi jakiś kolorowy z obstawą karków xD

------ #justairportthings ------

#heheszki #truestory #gownoburza #londyn

a tak btw, czy w ogóle bylibyście zainteresowani jakimś AMA z kimś takim jak ja? Bo nie wiem jak będzie teraz z czasem na pisanie pod tagiem, a dużo osób po wpisach zadaje mi mnóstwo pytań związanych z pracą.

Tak czy inaczej - POZDRAWIAM SERDECZNIE :3
  • 64
@marianoitaliano: a wystarczy czytać ... nie #!$%@? listę special, tylko special pasażerów ... SPECJALNYCH PASAŻERÓW, albo nie wiem #!$%@? PASAŻERÓW SPECJALNYCH ... czy zawsze ktoś musi dojebywać się na siłę? A jak nie wiesz co to boarding to przepraszam ... nie poradzę nic na to ... nawet nie wiem czy jest na to jakieś polskie słowo. Bo ABORDAŻ średnio mi tu #!$%@? pasuje. Z resztą ... brzmi prawie tak samo idiotycznie.
@marcinsa12: Nie unoś się. Nadmiar żargonu branżowego jest po prostu trudny do zrozumienia, szczególnie wymieszany z pongliszem. Nic dziwnego, że niektórzy nie ogarniają. Wystarczy napisać "deportowany", "pasażerowie". A historia ciekawa i AMA też z potencjałem, chociaż od AMA wolałbym więcej tego typu opowieści pod tagiem :).

PS.
Tak z ciekawości - czy ten Rumun miał jak na Rumuna zadziwiająco ciemną karnację, pstrokaty ubiór i dużo złota na sobie? ( ͡º
@BratJuzew: Sorki, ale starałem się pisać jak najbardziej "logicznie"? Za Paxy już przeprosiłem, a deport był dla mnie niejako oczywistym. Co do boardingu nawet nie będę komentował. Co do opowieści, to z pewnością postaram się pisać czasem.

A Rumun w tym przypadku Ci się chyba trochę z Romem pomylił czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcinsa12: Wiem, że czasem nie jest łatwo uniknąć specjalistycznego słownictwa, którym posługujesz się na co dzień i po prostu nie myślisz o tym jak to jest po polsku.

A Rumun w tym przypadku Ci się chyba trochę z Romem pomylił czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie mi się nie pomylił, napisałem tak celowo. Chciałem ustalić czy to prawdziwy Rumun czy jeden z wielu rumuńskich Cyganów, którzy
@marcinsa12: Lecialem z Danii z eskortowanym karkiem. Polak wymiary 2x2, eskorta chyba z 6 osob. Curwa, czekam na lot, na przeciwko mnie on- kajdany na rekach i nogach, wzrok zabojcy. Zwyrol juz samym spojrzeniem chcial mnie zabic. Kilkanascie minut przed, wszedl do samolotu i usadowili go na samym koncu.
@Brocoli: Tacy odziwo z reguły robią najmniejsze problemy.

@ziobro2: dodatkowe sprzątanie i 5 biletów (on i 4 z eskorty). Nie wiem w sumie do końca co się potem z takim delikwentem dzieje ale bilety pokrywa rząd chyba.