Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo się wstydzę ilości moich partnerów seksualnych. Jak ktoś mnie pyta ilu naprawdę ich było to nie wiem co odpowiedzieć bo było ich naprawdę kilkudziesięciu w ciągu 2014 roku. Wszystko przez mojego eks. Moi kumple zaczęli mnie wyciągać z domu żebym zapomniała o tym draniu, zapoznawali mnie z ludźmi i wymnkęło mi się to spod kontorli. Zaczęłam pić, wracać do domu i zapychać dziurę po nim jakimiś obcymi typami. Nigdy nikomu nie powiedziałam ilu ich było. Potem zakochałam się i już nie miałam żadnego partnera poza moim chłopakiem, ale wiem że jeśli by mnie spytał to nie dotknąłby mnie już nigdy. Strasznie żałuję tego co się wtedy działo, ale przecież nie mogę tego cofnąć . A co jeśli on kiedyś zapyta? Albo jeśli kiedyś samo się wyda?

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #patologiazewsi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: xD "WSZYSTKO PRZEZ MOJEGO BYŁEGO" Jak mnie #!$%@? zwalanie winy na kogoś, przyznaj się przed sobą że sex sprawiał ci przyjemność, i tyle robiłaś to bo to lubisz, a nie szukać jakiś wymówek. W każdym razie, jakbym wiedział że moją laskę pukało 20 typa w ciągu roku, to bym sobie odpuścił i ją zostawił, jakieś obrzydzenie bym miał.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
@Magromo: Ilość nie jest ważna.
Za to podejście do seksu, partnerstwa itp to jedna z kluczowych spraw w naszym światopoglądzie.

Liczba kilkadziesiąt w rok, niezaleznie od tego czy u faceta czy kobiety, oznacza co najmniej swobodny stosunek do intymnych relacji. A w niektórych przypadkach oznacza brak szacunku do siebie czy partnerów bądź też zachowania autodestrukcyjne.

Czy to źle z moralnego punktu widzenia? Nie mnie oceniać.

Czy mi by to przeszkadzało? Oczywiście