Wpis z mikrobloga

@NerQa: btw ladne zdjecie zrobili, wygląda jak "prawdziwa" CBR powiem ci ze na zywo prezentuje się znacznie gorzej, jedna stoi u mnie pod blokiem. Jest maleńka, niska i wąska, koła też ma nie duże, troche jak rower z plastikową owiewką ;/
ktoś tu na mirko ma honde 125 nakeda poszukaj po tagu. O mam @MotoKubaPL
@NerQa: w tej klasie motocykli jest sporo, ale wszystkie bedą zbliżone mocą (max. 15KM). Większość to jednocylindrowce, z wyjątkiem Varadero (V2). Kieruj się wyglądem, a jeśli ma to być używka to kieruj się stanem technicznym i wyglądem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście brałbym YZF125R w malowaniu Fiata bo mi się mega podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zapomnialem007: Panowie, właśnie ten model w malowaniu repsol urzekł mnie wyglądem. Wiem ze dla większość z was 125 to skuterek ale od czegoś trzeba zacząć. Zastanawiam się czy powinienem wybrać się na jakiś kurs jazdy na 125 czy nauczyć się na swoim zmiany biegów.
@NerQa: jak masz więcej jak metr siedemdziesiąt i ważysz więcej jak 70 kg to odpuść,toć to gówno jest. Zobacz Suzuki VanVan , Yamahę TW czy Hyosung Karion. To jest kwintesencja małego motocykla funbike.