Wpis z mikrobloga

@UowcaTroli: jak po każdym gotowaniu sprzątasz to OK ale na polysku widać kazde dotkniecie każde kapnięcie. A jak do tego masz szafki bez uchwytów otwierane po nacisnieciu drzwiczek to widać każde otwarcie.
  • Odpowiedz
  • 2
@kurdwa: powiem Ci ze w poprzedniej kuchni miałem okap i nie pamiętam żebym go używał. Myślę że nie powinno być problemu. Jeśli będzie mam zamiar zamontować okap podszafkowy
  • Odpowiedz
@chromatografia: @jasik123 mi to wygląda na półmat, a nie na błysk. na błysk by się odbijały refleksy przy takim oświetleniu.

kuchnia fajna, taka stonowana, bez szału, ale schludna. trochę brakuje czegoś, co by ją ożywiało, jakiegoś otwartego segmentu z płyty przypominającej blat itd.

ja poszedłem jednak w drewno, rzadziej trzeba czyścić

no i osobiście uwielbiam podświetlenie led pod szafkami, bardzo praktyczne, ale to już kwestia gustu
  • Odpowiedz
@Jasik123: no to nic dziwnego;) ja przez jakiś czas mieszkałem na swoim z niewykończoną kuchnią, bez okapu

jak niektóre rzeczy smażyłem/gotowałem, to potem się mieszkanie pół godziny musiało wietrzyć :P
  • Odpowiedz
jak niektóre rzeczy smażyłem/gotowałem, to potem się mieszkanie pół godziny musiało wietrzyć :P


@deroo: A jak się meble od tego brudziły...
Miałam tak na wynajmowanym, NIGDY WIĘCEJ.
  • Odpowiedz
@chromatografia: zwłaszcza, że teraz okapy można znaleźć naprawdę dyskretne i eleganckie podczas zamknięcia, więc to nie jest żaden problem. no chyba, że ktoś ma wyjątkowo małą kuchnię i każdy centymetr szafki się liczy...
  • Odpowiedz