Wpis z mikrobloga

@Jasik123: Bardzo ładnie, ale chyba niepraktycznie... To są, jak dobrze widzę, te szafki, które otwierają się po naciśnięciu dłonią (która w warunkach kuchennych często jest tłusta, umączona i ogólnie usyfiona)? W dodatku wykończone na błysk (na którym widać każdy odciska palca)?
Jeśli robisz w kuchni coś więcej, niż kawę, to będzie trzeba latać z płynem do mycia szyb dwa razy dziennie, żeby to dobrze wyglądało ( ͡° ʖ̯ ͡
@chromatografia: Korzystam z podobnych mebli od 5 lat i nie widzę problemu. Jeśli ktoś lubi syf, to nawet na ciemnych matowych będzie mieć syf. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanim zrobiłem swoją kuchnię, ludzie odradzali mi połączenia czarnej ściany i czarnej podłogi w polerze z białymi frontami na wysoki połysk a od momentu, kiedy jest skończona, każdy gość się zachwyca.
@Selene: Może lakier żółknie. Folia żyje od
@Jasik123: A to okej, to spoko :)

Jeśli ktoś lubi syf, to nawet na ciemnych matowych będzie mieć syf. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@UowcaTroli: Żaden argument. Przecież nie napisałam, że nie da się ich utrzymać w czystości, tylko, że to wymaga więcej wysiłku.

ludzie odradzali mi połączenia czarnej ściany i czarnej podłogi w polerze z białymi frontami na wysoki połysk a od momentu, kiedy jest skończona,