Wpis z mikrobloga

Jeśli robisz w kuchni coś więcej, niż kawę, to będzie trzeba latać z płynem do mycia szyb dwa razy dziennie, żeby to dobrze wyglądało ( ͡° ʖ̯ ͡°)


wbrew pozorom szafki zrobione na wysoki połysk są świetne jeśli chodzi o utrzymanie czystości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To są, jak dobrze widzę, te szafki, które otwierają się po naciśnięciu dłonią (która w warunkach kuchennych często
  • Odpowiedz
Nie muszę otwierać/ zamykać szafki brudną dłonią, tylko lokciem, kolanem czymkolwiek

Ale może ja po prostu umiem gotować bez paprania wszystkiego wokoło.


@Iriya: Albo wyczyniasz jakieś dziwne małpie akrobacje, żeby tylko nie pobrudzić mebli, zamiast korzystać z dłoni jak normalny człowiek.
Jedno z dwóch. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, te białe fotele są wspaniałe i wcale się nie brudzą, tylko muszę pamiętać, żeby nie siadać na
  • Odpowiedz
@Jasik123: Ogólnie spoko. Tylko sposób otwierania szafek jest z tych co zbierają brud. No i wspomniany brak okapu. Tylko jak to jest zrobione że pod szafkami nie ma wcięcia? Taki kształt ściany czy o co tu chodzi? Mój różowy chciał piekarnik na wyższym poziomie i mi to też odpowiada- jest wygodniej wyciągać to co w nim siedzi. Masz tam zmywarkę? Bo ta wysoko osadzona wylewka rzeczywiście chlapie niemiłosiernie i na zmywanie
  • Odpowiedz
@Jasik123: To pochwalę się naszą nową kuchnią zmontowaną 2 tygodnie temu. Rozwiązania podobne do twoich. Frotny lakierowane, pochwyt zamiast uchwytu. Szafki górne otwierane podwójnie, na systemie Aventos. Na ścianie szkło. Piekarnik i płyta #solgaz. Okap Amica, komin mojego pomysłu z płyty. Na tylnej ścianie tapeta. Blat o dziwnej strukturze, który wygrał z drewnianym praktycznością, ale ceną już nie. Była to zmiana mebli i AGD. Kuchnia malutka 250x180cm, ale w nowej
michnic - @Jasik123: To pochwalę się naszą nową kuchnią zmontowaną 2 tygodnie temu. R...

źródło: comment_Uh6x2kkeA5YIM0SsLZ1nvO9JkkwEXeAW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bardzo ładne fronty, planujemy z różowym takir same, tylko z uchwytami - podoba mi się opcja bez uchwytów wizualnie, ale jakoś mi nie podchodzi sposób ich otwierania.


@Tuxedo: dobrą opcją jest otwieranie przez listwy, które są 'pod' drzwiczkami, nie widać ich, a nie trzeba wciskać

zwłaszcza, że te wciskane po jakimś czasie się psują i lepiej ich nie dawać tam, gdzie są często używane
  • Odpowiedz
@c1nu: Meble 12,5k + płyta i piekarnik Solgaz 4k + okap + zlew 1,1k + inne "drobnostki" 0,7k daje kwotę ponad 18k PLN. Być może meble da się zrobić taniej, ale po pierwsze primo Warszawa, po drugie primo dobry meblarz.
  • Odpowiedz
@chromatografia: ja mam kuchnie na wysoki połysk w czarnym i białym lakierze, szafki też otwierane na dotyk. Nic z tego co napisałaś nie jest prawdą xD a może po prostu wystarczy umyć ręce? Codziennie obiad i raz w tygodniu ciasto przynajmniej a nie zapierdzielam i nie wycieram co chwila szafek
  • Odpowiedz
@michnic: pytanie od mojego rozowego czy ta tablica dobrze się myje i czy pod wpływem wody nic z tym się nie robi?

Bardzo mi sie ta Twoja kuchnia podoba (ʘʘ)
  • Odpowiedz