Wpis z mikrobloga

@deroo: Ja mam taki okap, który jest całkowicie płaski i wsuwany pod szafkę, więc jak jest wyłączony, to wygląda jak 3cm metalowa listwa podczepiona pod szafką, dopiero przy wysunięciu widać, co to w ogóle jest. Polecam każdemu.
  • Odpowiedz
@Jasik123: a konkretnie jakie? jak zabezpieczone? ile kosztowało?

mam obecnie laminowaną płytę wiórową i chce wymienić na drewniany, więc mnie zainteresowało
  • Odpowiedz
  • 0
@deroo: myślałem też o czarnym szkle ale chciałem zachować trochę surowości. Szafki są w połysku i jeszcze szkło w połysku to mogło by źle wyglądać.
  • Odpowiedz
@Jasik123: mam takie same meble w obecnym mieszkaniu i przez to ze sie tak głupio otwieraja drzwiczki od zmywarki lubia łamać paznokcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jasik123: mówię z doświadczenia - mam identyczny... Nie da się nic umyć, bez chlapania wodą dookoła. Kieruje strumień zbyt blisko krawędzi, zamiast na środek zlewu. Poza tym rozsypał mi się perlator i nigdzie nie mogłem kupić zamiennika... Jakaś niestandardowa średnica chyba tam jest...

Moim zdaniem najlepsze baterie do kucheni to te z elastycznym ramieniem - tego typu:
scandaliero - @Jasik123: mówię z doświadczenia - mam identyczny... Nie da się nic umy...

źródło: comment_SPloi8Cx5nTt1MthObJNH2OCyuy8FMg9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chromatografia : @UowcaTroli: też mam białe szafki w połysku i to na push. Nie muszę otwierać/ zamykać szafki brudną dłonią, tylko lokciem, kolanem czymkolwiek, brud też nie gromadzi się w zakamarkach, np. przy klamkach, bo ich nie ma. Śladów po palcach nie widać. Syfu więc, mimo że gotuję, brak. Łatwo się to czyści i wcale nie trzeba często. Ale może ja po prostu umiem gotować bez paprania wszystkiego wokoło.
  • Odpowiedz
@Jasik123: bardzo ładne fronty, planujemy z różowym takir same, tylko z uchwytami - podoba mi się opcja bez uchwytów wizualnie, ale jakoś mi nie podchodzi sposób ich otwierania. Świetny blat, nie zazdroszczę okna, a farba do tablic moim zdaniem przereklamowany motyw ale tutaj to kwestia gustu, na wygląd mega spoko.
  • Odpowiedz