Wpis z mikrobloga

Jako że dzisiaj święto pracy to popracuję trochę i zrobię kolejną wrzutkę do tagu #zdysku, tym samym kończąc temat #jdmboners

Przypomnę zasady wrzutek:
1. Nie spamujemy tagu jedną wrzutką. Robiąc wpis, kolejne tapety/grafiki/zdjęcia/obrazy tego dnia wrzucamy jako komentarze do niego.
2. Proszę, aby wrzucając tapetę/grafikę/zdjęcie/obraz krótko napisać, dlaczego ją zapisaliście. Chociaż jednym zdaniem/słowem.
3. Dbajcie o jakość tagu i wrzucajcie raczej dobrej jakości materiał :)

Wrzutki występujące w tym threadzie/nitce/wpisie obejmują tematykę związaną z #motoryzacja, #samochody, #carboners, #wykopcarsavenue, #honda, #nissan, #acura, #subaru, #toyota, #tapetacodzienna, #tapeta oraz #tapetanadzis


Dodatkowo wrzucam ankietkę dotyczącą kolejnej tematyki wrzutek - folder JDM mam zamiar skończyć tym wpisem i komentarzami do niego, więc trzeba będzie przy następnej wrzutce pozbyć się kolejnego folderu ;)
Do wyboru daję wam foldery:
1. Polski Klimat - auta spotkane/fotografowane w Polsce, na polskich tablicach, polskie projekty. Fotki spotkane na różnych forach, serwisach, nie pamiętam autorów (jeśli się zgłoszą i będą chcieli to usunę ich fotki albo skieruję was bezpośrednio na ich strony)
2. FałWeje - Volkswageny wszelakiej maści, stuningowane lepiej lub gorzej
3. Włoszki - włoska motoryzacja
4. Motocykle

Standardowo, wołam plusujących ostatni wpis: @100mph, @adi1405, @Aerodeckvv, @AmonGoeth, @arthier, @ArturVonFornal, @Awerege, @bajlo, @briskmann, @BrodatyBronek, @chanequa, @CortesHernan, @cpoonbezklamky, @Crimson_Ghost, @Cymbergaj, @Dawid_95, @Denyero, @Depth_Charge, @dinosaur_mousse, @dragon240994

Jako, że Wykop to portal ze śmiesznymi obrazkami, takowy otrzymacie. Niestety nie znalazłem większego rozmiaru, jednak dobrze oddaje moje odczucia co do GT-R R35 ;)
Pobierz elvisiako - Jako że dzisiaj święto pracy to popracuję trochę i zrobię kolejną wrzutkę...
źródło: comment_zGfuNqR6QM6YJATbFQbdAWOZ21Yb9iEn.jpg

Który folder mam opróżnić jako kolejny po JDM?

  • Polski Klimat 22.6% (108)
  • Fałweje 18.7% (89)
  • Włoszki 45.1% (215)
  • Motocykle 13.6% (65)

Oddanych głosów: 477

  • 65
Piąta grupa: @Rowley, @rzet, @Rzuku, @salat89, @sampletext, @Scorpio412, @sharaquss, @Shirako, @shithawk, @Shodan56, @smutna_rzaba, @Sor92, @spoconekapcie, @strumienzgor, @stsgol, @TheSjz3, @Tommy_M, @tony_soprano, @Trezzy, @turborafi
Wam się trafił stance'owaty BRZ. Trochę duże te negatywy, gdyby nie one byłoby idealnie ;)
Pobierz elvisiako - Piąta grupa: @Rowley, @rzet, @Rzuku, @salat89, @sampletext, @Scorpio412, ...
źródło: comment_5WgfnwroXeezJ2FpHgCHw9h9QwVy5wHQ.jpg