Wpis z mikrobloga

Ale beka z wielkiego pana organizatora #wroclawskiewykopparty @kmicolo który tak bardzo jest poszkodowany przez moderację że aż usuwa konto. Bo nie pozwolili mu obrażać użytkowników a on przecież ZASZYFROWAŁ wiadomość do gruszki xD. Myślałem, że trzeba mieć gimnazjum skończone żeby się brać za organizacje imprez :s

#wroclaw
  • 273
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Ok, inny paragraf, mea culpa złodzieju:

Art. 284 kk § 2. Kto przywłaszcza sobie powierzoną mu rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


Czyli ciągle jesteś złodziejem. Wypierasz się?
  • Odpowiedz
_____________________________________________________

( ͡° ͜ʖ ͡°)TU SKOŃCZYŁEM CZYTAĆ, RESZTA WIECZOREM( ͡° ͜ʖ ͡°)
_____________________________________________________
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Zgłoszone jako co, mowa nienawiści? ()
Podpisuje się pod tym co @fuser powiedział
Jesteś bezczelny, każdy na wykopie o tym wie. Nikt Cię przez to nie szanuje, to po cholerę tu jesteś?
Obracanie kota ogonem nic nie da.

  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: wtedy dopiero powiedziałbym, że masz chociaż trochę wstydu, złodzieju. To świadczyło by nawet lepiej o tobie, złodzieju. A tak to tylko pokazujesz, że nie masz ani wstydu, ani honoru ani godności, złodzieju.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Masz powód żeby mnie nazywać gnojem albo złodziejem? Nie, bo Ci nie daje.
Ty nam powód dajesz, ot taka subtelna różnica. Jakbyś oddał pieniądze @cheft owi nikt by Cię od gnoi i złodziei nie wyzywał. Ty do cholery nie pokazujesz nawet skruchy, że Ci głupio, cokolwiek. Ba, nawet sobie kpisz z tego.
I nie myl godności z bezczelnością. Gdybyś miał godność nie założyłbyś tu nawet drugiego konta.
  • Odpowiedz
@Gostek: Nie tylko mi, ale i wielu innym. Najlepsze jest to, że @Supercoolljuk2 ciągle obiecuje, że jeszcze odda kasę, ale oczywiście nikt w to nie wierzy, bo każdy złodziej, to kłamca i pewnie jeszcze pijak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz