Wpis z mikrobloga

@Supercoolljuk2: Człowieku!!!! Te oskarżenia nie są bezpodstawne. Wykręcasz się słownikowym pojęciem złodzieja, jednak w mowie potocznej jesteś ZŁODZIEJEM !!!! 99% Mirków to przyzna.

Jeśli zasłaniasz się sytuacją finansową, to robisz to źle. Tym bardziej jeżeli twierdzisz że masz do oddania 100zł a nie 1500zł. Oddanie pieniędzy to sprawa honorowa a odkładając 12zł miesięcznie już do tej pory byś to spłacił. 12zł miesięcznie? 2/3 paczki szlugów, 4 piwa w sklepie albo 1,5
@Supercoolljuk2: jeśli wiem, że nie będę w stanie oddać pieniędzy to nie pożyczałbym od OBCYCH ludzi z internetu. Owszem nie znam twojej sytuacji finansowej i nie chce znać, ale nie oddawać hajsu przez tyle czasu? I dziwisz się, że ludzie nazywają cie złodziejem?
Cytując użytkownika cheft:

Tych pieniędzy oczywiście już nie zobaczyłem na oczy, pomimo tego, że ljuk się wielokrotnie zarzekał, że zrobi przelew jutro/do końca tygodnia/inny tak samo mało wiarygodny
@Supercoolljuk2: ljuk gnoju nie udawaj nawet, że nie mogłeś spłacić, bo nie zamierzałeś nigdy tych pieniędzy oddać. Jeszcze bezczelnie piłeś piwo z mirkami, gdy sprawa nie wyszła na jaw. Wiem, że oszukałeś więcej osób niż pokazuje w.w. lista, ale znam ich osobiście i wiem, że oni nie chcą się nawet w tym gównie babrać i nie chcą mieć z Tobą wiecej do czynienia.

Ponadto jesteś klamcą, leniem i żałosnym podrywaczem. Wstyd