Wpis z mikrobloga

@Holiday: Moja koleżanka wyjechała do pracy do Chin. Nic jej nie ujmując ale jest brzydka jak psia... i w tych Chinach nie mogła się opędzić od adoratorów. Jak w Polsce stworzyła związek z jednym strasznie wybrakowanym i brzydkim typem to tam była Wenus i marzeniem całego osiedla. Rok i wyszła za mąż.
Jak byłem w grudniu w Chinach to nie mogłem się opędzić w klubach od żółtych dziewuch.
Nawet taki przykład
@Holiday:
Pomijając to, o czym wspomniała @AnnaJ...
1. Biały = bogaty w wielu biedniejszych, azjatyckich krajach.
2. Biały często będzie wyższy od Azjaty. Kobiety na całym świecie preferują wyższych.
3. W stosunku do niektórych grup Azjatów (np. Japończyków), biali są znacznie bardziej alfa. Bardziej otwarci, agresywni, zabawniejsi etc.
4. Ludzie z całego świata generalnie preferują różnorodność genową, choć mieści się to w pewnych granicach. Biały jednak Azjatką też raczej nie
@Holiday: Tylko w krajach rozwijajacych sie. Bialy to dla nich szansa na lepsze zycie i paszport, ktory daje wiele mozliwosci. Nie za bardzo moga grac dobra praca, wyksztalceniem, talentem, totez korzystaja z tego najprostszego z instynktow. Stad laski pokazujace nagie czesci ciala do zdjec niektorych forumowiczow.

W przypadku krajow rozwinietych, gdzie biali expaci juz zyja iles lat, biali, zwlaszcza uczacy angielskiego, sa utozsamiani z totalnym przegrywem, ktory nie mogl sobie ogarnac
Jak byłem w grudniu w Chinach to nie mogłem się opędzić w klubach od żółtych dziewuch.


@ImInLoveWithTheCoco: bo do klubow chodzi sie glownie po to, zeby poznac obcokrajowcow, bo sa one miejscem stworzonym glownie dla obcokrajowcow chodzacych tam i studentow z wymiany. Wiekszosc Chinczykow nie prowadzi zycia nocnego, a jesli juz wychodzi gdzies wieczorem, to klub nocny jest na bardzo odleglym miejscu, kroluje KTV, night market itp. rzeczy.
Jak jakakolwiek zwyczajna
@ImInLoveWithTheCoco: zobaczyłbyś jak europejczycy są przedstawiani w chińskich bajkach to przestaniesz pisać takie banialuki. Oni nie są zachwyceni europejską urodą, a urodą dziecka. Duże oczy, mały nosek, pełne usta, mała broda, gładka skóra, twarz w literę V to cechy dziecięce i/lub po prostu delikatne, nie europejskie.
Mało która europejka znajdzie sobie faceta np japonczyka czy koreańczyka.
@Coolek: Liczba małżeństw Azjata-biała w USA: 219 tysięcy.
Liczba małżeństw Azjatka-biały w USA: 519 tysięcy.
https://en.wikipedia.org/wiki/Interracial_marriage_in_the_United_States

Among all newlyweds, 9.4% of whites, 17.1% of blacks, 25.7% of Hispanics and 27.7% of Asians married someone whose race or ethnicity was different from their own.


36% of Asian female newlyweds married outside their race in 2010, compared with just 17% of Asian male newlyweds.