Wpis z mikrobloga

Pojawił się dzisiaj wpis o internecie. Chciałbym napisać, że wszystko co jest z Polsatu jest gównem. Posiadam internet LTE 2.0 - według tych oszustów jest torpedą wśród konkurentów. Codziennie od godziny ok. 18 chodzi jak pies. Reklamowałem - odpisali, że przyjęli zgłoszenie. Dzwoniłem - po przebrnięciu przez debilny automat i naciśnięciu piętnaście razy wskazanych cyfr, dodzwoniłem się do konsultanta, który odesłał mnie do innego - czekałem na połączenie z nim 10 minut i zrezygnowałem. Wstawiam test torpedy od Polsatu. Możecie wywalić tego posta wyżej? Niech ogólnopolski hejt na Polsat poleci w kosmos.

#polsat #gorzkiezale #reklamacja
TheSuper - Pojawił się dzisiaj wpis o internecie. Chciałbym napisać, że wszystko co j...

źródło: comment_SlpRiPXdZQVaRsRzMcCQO3lhpe3O6fqG.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@TheSuper: LTE najpierw się sprawdza na tanim starterze przez jakiś czas a dopiero potem podpisuje umowę. Nikt w punkcie obsługi nie powie ci, że akurat ten BTS jest strasznie obciążony i nici z internetu. Ja sobie chwalę LTE, ale to przez małą liczbę użytkowników.
  • Odpowiedz
@TheSuper:
To jest mobilny net, czego oczekiwałeś :D A koło 18:00 to nawet na kablu potrafią się zacinać niektóre serwisy - pokroju youtube itd. To godziny szczytu. Jak kupowałeś na odległość, to zawsze możesz zrezygnować.
  • Odpowiedz
@TheSuper: Nie zgodzę się. Plus/Cyfrowy Polsat to najlepsza kombinacja - za dwie komórki i pakiet z dwoma dekoderami płacę 89 złotych. W życiu bym nie zamienił. Do tego 10GB internetu LTE w pakiecie komórkowym (łącznie 20) którego nawet w 1/3 nie zużywam. A internet mam z Netii bo po #!$%@? mi bezprzewodowy jak nie mieszkam na zabitej dechami wsi.
  • Odpowiedz
@kendo:
To zależy od filmu. Zauważyłeś, że niektóre filmy ładują się szybko a inne praktycznie nie chcą ruszyć? Zależy gdzie jest najbliższy albo najmniej obciążony mirror. Ale jednak zwykle najmocniej są obciążone te "najbliższe" serwery.
  • Odpowiedz
@TheSuper: mieszkasz we Wrocku i nie macie tam kablowych operatorów? Na co Ci internet radiowy skoro nawet finansowo się to na ogół nie opłaca?
  • Odpowiedz