Wpis z mikrobloga

Pojawił się dzisiaj wpis o internecie. Chciałbym napisać, że wszystko co jest z Polsatu jest gównem. Posiadam internet LTE 2.0 - według tych oszustów jest torpedą wśród konkurentów. Codziennie od godziny ok. 18 chodzi jak pies. Reklamowałem - odpisali, że przyjęli zgłoszenie. Dzwoniłem - po przebrnięciu przez debilny automat i naciśnięciu piętnaście razy wskazanych cyfr, dodzwoniłem się do konsultanta, który odesłał mnie do innego - czekałem na połączenie z nim 10 minut i zrezygnowałem. Wstawiam test torpedy od Polsatu. Możecie wywalić tego posta wyżej? Niech ogólnopolski hejt na Polsat poleci w kosmos.

#polsat #gorzkiezale #reklamacja
TheSuper - Pojawił się dzisiaj wpis o internecie. Chciałbym napisać, że wszystko co j...

źródło: comment_SlpRiPXdZQVaRsRzMcCQO3lhpe3O6fqG.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@TheSuper: Kreski są słabą miarą zasięgu, przy większym obciążeniu system może nadawać Ci mniejszy priorytet, przez i osiągi znacznie spadają. Podjedź pod nadajnik i sprawdź jak to działa wtedy. Najlepiej jakbyś podał parametry połączenia, RSRP, RSSI
  • Odpowiedz
@TheSuper: Taki to już urok sieci komórkowych. Im większa liczba użytkowników korzystających w danym czasie, tym mniejsze osiągane przepustowości. Zasoby e-NodeB (i innych elementów całej sieci) muszą być odpowiednio podzielone pomiędzy użytkowników na danym obszarze obsługiwanym przez stację. A przyczyn zmniejszenia prędkości twojego łącza może być więcej, choćby warunki pogodowe, to, w którym miejscu domu korzystasz z łącza, odległość od stacji bazowej... Ciężko tak wróżyć - nawet operatorowi - bez zebrania
  • Odpowiedz
@TheSuper: generalnie Polsat/Plus to najgorsze gówno w telekomunikacji. Tata (który 8 lat ma Cyfrowy Polsat, telefon w Plusie jeszcze dłużej) dostał ofertę na ten super internet, naobiecywali mu 60-70 mb/s. Tata wcześniej miał neta od lokalnego dostawcy ok. 10 mb/s więc się ucieszył. Okazało się, że internet ten jest z limitem i w ok. połowie miesiąca zwalniał tak, że nie dało się go używać czyli właśnie do ok. 0,1 mb/s. Koniec
  • Odpowiedz
@TheSuper: Ja bym to pomierzyl w zakresie zaklocen. Jesli to sie dzieje codziennie w tych samych ramach czasowych to mozliwe,ze jakis Janusz wraca wtedy z roboty, wlacza swoj gownonet/jakies urzadzenie i Cie zwyczajnie zakloca. Takie przypadki nakladania sie czestotliwosci beda coraz czestrze, bo operatorzy dostali pozwolenia na zajecie kolejnych pasm dla internetu mobilnego.
  • Odpowiedz
@TheSuper:
to wygląda na lejek, nie przekroczyłeś limitu?

Po za tym masz 2 kreski zasięgu w programie polsatu. Czyli na 99% masz jakiś supergówniany zasięg, co to za modem? Najlepiej by było wejść na 192.168.1.1(albo adres modemu) i podać parametry połączenia, bo może po prostu jesteś na jakiejś granicy zasięgu i potrzebujesz anteny

A najlepiej by było sprawdzić sobie na btsmap gdzie masz najbliższe nadajniki plusa w promieniu 6km, podjechać pod
  • Odpowiedz