Wpis z mikrobloga

@Pro-Xts: kilkanaście już la temu jak robiłem kurs na prawko, to pokazywali nam takie rzeczy parę razy… no i dokładnie takie rzeczy pokazują, czy tam pokazywali na tych kursach redukujących punkty karne. są też kampanie społeczne, no i kompilacje wypadków na YT które są bardzo popularne… ciekawe ile osób te filmy uratowały? myślę, że nie mało
  • Odpowiedz
Wtedy może paru idiotów by zdjęło nogę z gazu i nie wyprzedzało na trzeciego


@Pro-Xts: Z tego co zauważyłem to bardzo mało osób wyprzedza na trzeciego. Plagą za to jest nieprawidłowe wyprzedzanie bez widoczności, przed zakrętem, przed wzniesieniem.
Wyprzedzanie jednego auta nie jest wyprzedzaniem na trzeciego ! nawet jeśli z naprzeciwka jedzie auto.
  • Odpowiedz
@tiop: fajne żarty, tylko niestety duzo jest takich co by to chcieli jeszcze pogonić :( poszła juz geometria tego nie opłaca już sie robić :(
  • Odpowiedz
@robertt1969: Człowiek poleciał w kosmos, wylądował na księżycu, wynalazł internet a dalej nie ma samochódów sterowanych przez autopiloty. Dla mnie to jakieś kuriozum. Żaden niedzielny kierowca, szczeniakowaty Sebix ani pijaczyna za kółkiem nikogo by nie zabił, ruch byłby sterowany komputerowo, jak w samolotach. A tak to wygląda jak jedna wielka loteria, nie wiadomo czy przeżyjesz, czy nie popełnisz błędu, a co gorsza kto inny popełni a ty zginiesz.
  • Odpowiedz