Wpis z mikrobloga

Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi oglądam TVP i #tvn mając z tyłu głowy czym są obie stacje i podchodząc sceptycznie do tego co mówią.

Ale w TVP nie za bardzo da się do tego jakkolwiek podchodzić.

Opozycja jest winna pogorszeniu sytuacji w Polsce :| Nie #pis, który zapowiada podatki i odstrasza inwestorów, nie pis, który pokazuje, że w Polsce lepiej nie inwestować bo jak przyjdzie co do czego, ekipa rządząca po swojemu interpretuje prawo i nie liczy się z wyrokami sądów. Nie pis, który co chwila wkłada kij w szprychy w naszych relacjach z naszym największym partnerem gospodarczym.

Opozycja. Dupa cicho i nie krytykować miłościwie panujących, bo nam złotówka spadnie

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #putin #polityka
Pobierz k.....k - Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi o...
źródło: comment_NtJCK80RqXZxhAoN9RfY7mPmtl4IIVSU.jpg
  • 67
@konradk: żyjesz w krainie bajek i dobranocki, jeśli nadal nie kumasz, że partie polityczne dbają o swój interes a nie kraju. a to #!$%@? o prawie i wyrokach sądu...poczytaj sobie niuniu jak skarbówka niszczy firmy interpretując przepisy, niezależnie od tego kto rządzi. śmieszni są ludzie, którzy wiedzą jedynie tyle ile im media powiedzą i uważają się za specjalistów od polityki i gospodarki
@konradk: Nie mam zamiaru Ci nic udowadniać, to są moje odczucia i opinie o Tobie, rzuciły mi się w oczy Twoje poprzednie posty;)
Nie lansuj się po prostu na bezstronnego obserwatora, bo wprowadzasz tym niektórych w błąd..
Co do inwektyw- zastanów się jakiego języka używasz, to świadczy tylko o Tobie.
@konradk: " Nie pis, który co chwila wkłada kij w szprychy w naszych relacjach z naszym największym partnerem gospodarczym" :D chyba z naszym największym właścicielem gospodarczym, z kim to mamy takie partnerskie relacje?
@konradk: jak mnie wk...takie lemingi! nie jestem fanem pis, nie głosowałem na nich, ale powiedz mi jeden z drugim: Co takiego zmieniło się w waszym życiu na gorsze po tym jak pis doszedł do władzy? Członkowie rodziny stracili prace? Pogorszył sie sygnał w telewizji? Obniżono wam pensje? Powiedzcie mi uczciwie co takiego się pogorszyło? A może to tylko telewizja albo niusłik wam mówi ze jest gorzej? Ze nie macie demokracji ;D