Wpis z mikrobloga

Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi oglądam TVP i #tvn mając z tyłu głowy czym są obie stacje i podchodząc sceptycznie do tego co mówią.

Ale w TVP nie za bardzo da się do tego jakkolwiek podchodzić.

Opozycja jest winna pogorszeniu sytuacji w Polsce :| Nie #pis, który zapowiada podatki i odstrasza inwestorów, nie pis, który pokazuje, że w Polsce lepiej nie inwestować bo jak przyjdzie co do czego, ekipa rządząca po swojemu interpretuje prawo i nie liczy się z wyrokami sądów. Nie pis, który co chwila wkłada kij w szprychy w naszych relacjach z naszym największym partnerem gospodarczym.

Opozycja. Dupa cicho i nie krytykować miłościwie panujących, bo nam złotówka spadnie

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #putin #polityka
Pobierz k.....k - Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi o...
źródło: comment_NtJCK80RqXZxhAoN9RfY7mPmtl4IIVSU.jpg
  • 67
@Stulley_Muntari: Za czasów PO jak PO odwalało to wszystkie media mniej lub bardziej po nich jeździły. Teraz PiS odwala a TVP żyje w inne rzeczywistości. Ponadto na litość boską po to chyba zmienialiśmy jako społeczeństwo PO na PiS aby była jakaś zmiana nie ? Jakieś wyższe standardy bo ludzie mieli PO już dość. Skoro PiS zachowuje się jak PO albo i gorzej to po co była ta zmiana ? - Kompletnie
@konradk: bankowy i od sklepów to bardzo dobre podatki, od dawna działające na zachodzie.Lepiej opodatkować zagraniczne korporacje czy VAT polakom?

kiedy dźwignięto akcyze na paliwo?

pytasz się czy mnie odmrozili. Nie, ale Ciebie z tego co czytam odmóżdzyli nagonką antypisowską.
@konradk: Przecież to opozycja wywleka brudy Polski za granicę. W Europie ludzie którzy oglądają reżimową tv i są januszami polityki myślą że u nas jest Ukraina, jakieś pościgi, wybuchy....

Akurat bezrobocie już dawno tak ładnie nie spadało jak teraz.
Takiego #!$%@? jakie obecnie się odjaniepawla w TVPiS to od czasów Urbana nie było.


@KapitanPatologia: Oj było, było. Już zapomniałeś jak wszystkie media pod wodzą TVP ponad pół roku temu umówiły się, że będą ,,edukować" społeczeństwo na temat uchodźców?

,,Edukować" w tym przypadku znaczyło tyle co siać obrzydliwą propagandę i kłamstwa, dochodziło nawet do takich sytuacji, że dziennikarka mówiła ,,Widzicie te stojące za mną kobiety i dzieci?" a tam dwudziestu dorosłych
Co mam widzieć? ...ze TVP to TV obiektywna, rzetelna i misyjna? ...i ze niby tak było, ale PiS to zniszczył?

Czyli nie mam argumentu, więc pokonam jego skrajną wersję.
Zaorane.
@Cheater: Prawdopośrodkizm i patologiczny antykonformizm potrafią widzę namieszać równie dobrze co niezła propaganda.
@Cheater: Powtarzasz to w kółko jakbyś się zaciął, a cierpisz na skrajny prawdopośrodkizm.
Tak. Faktem jest, że PiSowiec nie będzie widział propagandy w niezależnej.
Tu miało być zdanie z tym, że ja na przykład nie widziałem jej z drugiej strony, ale to bzdura, bo widziałem ją i wyśmiewałem ją nieraz i u Lisa i w wyborczej itd. Nawet jakieś wpisy się znajdą. Ok. Z drugiej strony jestem świadom pewnej rzeczy, która
@konradk: jak ktokolwiek może w ogóle bronić PO?!! To co pis teraz #!$%@? i tak jest jakieś 5x słabsze niż to co oni #!$%@?... [te cwele marnowały pieniądze z unii...rozumiecie to? MILIARDY EURO NA ROZWÓJ... plus ta afera z ratowaniem niewydanej kasy...no #!$%@?...]

ja rozumiem narzekać na propagandę, czy debilne decyzje, ale żeby narzekać na rząd który w końcu nie ma nas w dupie?!