Wpis z mikrobloga

Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi oglądam TVP i #tvn mając z tyłu głowy czym są obie stacje i podchodząc sceptycznie do tego co mówią.

Ale w TVP nie za bardzo da się do tego jakkolwiek podchodzić.

Opozycja jest winna pogorszeniu sytuacji w Polsce :| Nie #pis, który zapowiada podatki i odstrasza inwestorów, nie pis, który pokazuje, że w Polsce lepiej nie inwestować bo jak przyjdzie co do czego, ekipa rządząca po swojemu interpretuje prawo i nie liczy się z wyrokami sądów. Nie pis, który co chwila wkłada kij w szprychy w naszych relacjach z naszym największym partnerem gospodarczym.

Opozycja. Dupa cicho i nie krytykować miłościwie panujących, bo nam złotówka spadnie

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #putin #polityka
Pobierz k.....k - Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi o...
źródło: comment_NtJCK80RqXZxhAoN9RfY7mPmtl4IIVSU.jpg
  • 67
@Cheater: popraw mnie jeśli się mylę, ale żeby zmienić ordynację wyborczą, należałoby zmienić konstytucję. PO nigdy nie miała większości konstytucyjnej. Poza tym kiedyś też chciałam jednomandatowe, po czym poczytałam o tym trochę i już bym nie chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit: zarówno zniesienie finansowania partii z budżetu jak i jednomandatowe okręgi wyborcze zabije małe partie. PO, PiS, PSL sobie poradzą bo są duże i mają inne
@Dzonzi: sam wicedyrektor opozycji Petru mówił, żeby nie skarżyć sie na sytuacje w Polsce Europie xd to chyba nie xd a co zrobiła nasza partia rządząca, żeby zniwelować to bezrobocie? Nie ważne jaka partia rządząca by była, bezrobocie i tak by spadało, nawet za Korwina czy Razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit: a teraz spada szybciej, bo wszyscy Ci, którzy się wahali decydują się na wyjazd xd
@demimka: i to jest takie #!$%@? właśnie. Przed wyborami córka Kopacz jak głośno mówiła, że wyjedzie jeżeli PIS wygra i co? Kolejna niespełniona obietnica ;/

A co do Petru to po prostu jest dramat. Może nawet nie tyle co jego osoba, ale że tylu ludzi na niego głosuje. to jest po prostu jakieś nieporozumienie, albo polskie społeczeństwo jest tak głupie ;/
@Stulley_Muntari: to właśnie lubię u Niemców, świadomość gospodarcza. Wielu obywateli myśli do przodu i wiedza, ze np. uchodźcy to zło konieczne. W Polsce nikt nie patrzy na dekadę do przodu, liczy sie tylko ciągła rewolucja, która PiS zapewnia. Brak ciagłości polityki to jest dramat.