Wpis z mikrobloga

Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi oglądam TVP i #tvn mając z tyłu głowy czym są obie stacje i podchodząc sceptycznie do tego co mówią.

Ale w TVP nie za bardzo da się do tego jakkolwiek podchodzić.

Opozycja jest winna pogorszeniu sytuacji w Polsce :| Nie #pis, który zapowiada podatki i odstrasza inwestorów, nie pis, który pokazuje, że w Polsce lepiej nie inwestować bo jak przyjdzie co do czego, ekipa rządząca po swojemu interpretuje prawo i nie liczy się z wyrokami sądów. Nie pis, który co chwila wkłada kij w szprychy w naszych relacjach z naszym największym partnerem gospodarczym.

Opozycja. Dupa cicho i nie krytykować miłościwie panujących, bo nam złotówka spadnie

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #putin #polityka
Pobierz k.....k - Moment, w którym wyłączyłem wczoraj #tvp

Ja lubię pluralizm i na równi o...
źródło: comment_NtJCK80RqXZxhAoN9RfY7mPmtl4IIVSU.jpg
  • 67
@neib1: mam w głowie wspomnienie "jak partia rządzaca może zwalać winę na opozycję" z czasów PO, teraz na myśl przyszło mi to samo... nie kłamię, nie mówię nieprawdy, po prostu wygłaszam swoją opinię. Do przesiąknięcia propagandą raczej mi daleko, ale myśl sobie co chcesz, przecież i tak nic to nie zmieni, Wisłą kija nie zawrócisz. (a może odwrotnie?( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Luka_Wars: w skrócie - rządziło PO, ale najważniejsze decyzje podejmowali ludzie PiS, którzy nie zostali wymienieni na swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dlatego ten przetarg tak wyglądał. Co oczywiście mijało się z prawdą. Znaczącą różnicą jest jedynie to, że w zakłamaniu prym wiódł wtedy TVN, a teraz TVP odwala robotę i TVN musi się spinać, aby nie być gorszym (albo gorszą?). Eh z krótkich heheszków wyszła
@Partyzant91: mamy juz podatek od instytucji finansowych, zaraz wejdzie od sklepow. VAT nie zostanie obnizony, a jest ryzyko jego podwyzki jezeli wplywy nie wzrosna. Zmiany ustawy CIT i PIT obejmuja coraz wieksza ilosc czynnosci (np. wymiana udzialow, wht). Wkrotce wchodzi restrykcyjna klauzula antyabuzywna. Wprowadzono jednolity plik konytolny rowniez dla zagranicznch podmiotow co zwieksza koszty dzialalnosci w polsce. Planuje sie wprowadzenie elektronicznego rejestru faktur i ze wzgledu na przesuniecie czesci kasy z
w skrócie - rządziło PO, ale najważniejsze decyzje podejmowali ludzie PiS, którzy nie zostali wymienieni na swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dlatego ten przetarg tak wyglądał. Co oczywiście mijało się z prawdą.


@ikaiyu: Chyba nie wiesz czym jest homologacja WE. Kupienie pojazdu, a uzyskanie homologacji to dwie odrębne procedury.

Znaczącą różnicą jest jedynie to, że w zakłamaniu prym wiódł wtedy TVN, a teraz TVP odwala robotę
Juz pitbule PO szczekajo? :)


@Cheater: Że ja pitbulem PO? LOL.

np. niewywiązanie się z obietnicy wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych zwalilo na opozycję. np. zniesienie finansowania partii z budżetu tez zwalili na opozycję.


Analogia z tyłka. Czym innym są wymówki odnośnie obietnic wyborczych a czym innym obwinianie za stan gospodarki partii opozycyjnej.

Zresztą szkoda czasu na temat, bo zyliscie chyba ostatnie 8 lat w szafie. Główny punktem programu PO od zawsze
@Luka_Wars: masz rację - wybacz skrót myślowy. Tak widzę różnicę jeśli chodzi o media.
Jednak chyba upolityczniona TV zganiająca winę na opozycję i prywatne media lansujące do bólu wizję partii rządzącej, że to wina opozycji to coś podobnego. I o to chodziło w moim pierwszym wpisie, ale chyba zbyt uogólniłem. Shame on me.
@Cheater: Przykłady polegają na jakimkolwiek związku. Poprosiłem o jedno, ty podajesz przykład niezwiązany z tematem. Mogę to tylko wyśmiać.

Nie spodobały Ci sie to wymyślasz dodatkowe kryteria? (ostatnio popularna taktyka:)


Co? Mówimy o krytykowaniu w mediach publicznych partii nierządzącej i oskarżaniu jej o spadek złotego. Innymi słowy podaj przykład jak np. za rządów PSL-PO w TVP skrytykowano PiS za negatywny wpływ na gospodarkę.