Wpis z mikrobloga

Zajebiście. Mój ojciec wypił wczoraj dwa piwa przed snem. O 22.30, jak wróciłem do domu, to rodzice już spali. Dzisiaj rano przed pracą obudził mnie telefon od taty.

Miał 0,16 promila i zabrali mu prawko na pół roku... Dobrze, że nie będzie miał z tego jakichś większych problemów. Nawet kursu nie będzie musiał po raz drugi przechodzić, ale jestem dosyć poważnie na niego #!$%@?. Wystarczy, że pieszy wbiegłby my na jezdnię. Nie ważne kogo wina, zrobili by z niego pijaka i poszedłby siedzieć jak jakiś Janusz który #!$%@? pół litra z kolegą a potem wraca do domu samochodem "Bo to przyciesz prosta droga i dwa zakrenty hehe. Jak jestem #!$%@? to bardzij siem skópiam na drodze"

Mieliśmy kiedyś jakiś alkomat z "Przyjaciółki", ale #!$%@? się zepsuł pół roku temu.


#policja #zalesie #alkohol
  • 142
  • Odpowiedz
ma prawie dwa metry i waży ze 115 kg


@Pipeinski: Jeśli to nie zarzutka to Twój ojciec musi popijać gdzieś na boku. Nie ma najmniejszych możliwości, żeby taki człowiek jeśli jest zdrowy po dwóch piwach i powiedzmy 8h miał 0,16 mg/l (czyli ok. 0,31 promila), bo za 0,16 promila nie zabierają. Więc albo wypił sobie jakieś piwo rano przed samą jazdą, albo na moje wypił przed 21 co najmniej ze 4
  • Odpowiedz
Do tego jest ogromny, ma prawie dwa metry i waży ze 115 kg. Sam nie wiem jak to jest możliwe


@Pipeinski: ja Ci powiem jak to jest mozliwe. Musial do tego minimum 3 setki wypic ale nikomu nie chcial mowic. I do tego nic nie jesc. Sam mam w miare dobry alkomat i testowany wielokrotnie, nawet na szczuplych dziewczynach i nie ma bata by cos wyszlo. A ze wzieli mu prawko
  • Odpowiedz
@Pipeinski: Ściema niesamowita. Ja mam 190cm i ważę ponad 100kg. Po wypiciu 2.5 piw i odczekaniu 3 godzin na alkomacie wykazało mi 0.1 (to jest wynik w mg, by uzyskać wyniki w promilach należy to pomnożyć przez 2) - do prowadzenia auta musiałem odczekać jeszcze jakąś godzinę. Także Twój ojciec miał 0.32 promil i na bank nie był po "2 piwkach".

@steven44: jak pisałem wyżej, dla 0.16 promila promila policja
  • Odpowiedz
@Gibky: Z doświadczenia wiem, że ludzie mający problemy z nerkami albo wątrobą po dwóch piwa mogą mieć coś nawet po 12 godzinach.
  • Odpowiedz
@Pipeinski: Zarzutka, albo ojciec kłamał, zgadzam się z Mireczkami.

#coolstory. Teść ma firmę transportową, jest kierowcą i jego trzej synowie też tam jeżdżą. Sam wręcz obsesyjnie wystrzega się łamania prawa. Więc kiedy pewnego razu cała czwórka była po weselu, gdzie spożywali spore ilości wódki, postanowili że teściowa zawiezie ich na komendę, żeby sobie dmuchnęli, bo nie wiedzieli czy mogą jechać.

Czterech gości, różny wiek, duża rozpiętość kilogramów. Pili czystą wódkę
  • Odpowiedz
@applicattura: Matka #!$%@?, bo zawsze zawoził ją rano to pracy. Teraz trzeba kupić miesięczny ( ) No i oczywiście nie chce się przyznać ile dostał mandatu. Zakładam że z 5 stówek co najmniej.
  • Odpowiedz