Wpis z mikrobloga

Zajebiście. Mój ojciec wypił wczoraj dwa piwa przed snem. O 22.30, jak wróciłem do domu, to rodzice już spali. Dzisiaj rano przed pracą obudził mnie telefon od taty.

Miał 0,16 promila i zabrali mu prawko na pół roku... Dobrze, że nie będzie miał z tego jakichś większych problemów. Nawet kursu nie będzie musiał po raz drugi przechodzić, ale jestem dosyć poważnie na niego #!$%@?. Wystarczy, że pieszy wbiegłby my na jezdnię. Nie ważne kogo wina, zrobili by z niego pijaka i poszedłby siedzieć jak jakiś Janusz który #!$%@? pół litra z kolegą a potem wraca do domu samochodem "Bo to przyciesz prosta droga i dwa zakrenty hehe. Jak jestem #!$%@? to bardzij siem skópiam na drodze"

Mieliśmy kiedyś jakiś alkomat z "Przyjaciółki", ale #!$%@? się zepsuł pół roku temu.


#policja #zalesie #alkohol
  • 142
  • Odpowiedz
@Pipeinski: Wkrótce przestaniesz się cieszyć. Mój teściu miał dokładnie ten sam numer i podobną ilość alkoholu. Każdą sobotę masz gwarantowaną jako kierowca w sklepie, lekarze podobnie. Będziesz też dokładnie zaznajomiony z jego życiem towarzyskim gdyż zaliczysz każde chrzściny, pogrzeb, wesele, imieniny. W dzień w którym odzyska prawko sam zakończysz minimum 2 browcami. Aha. Procedura odzyskiwania prawka jest #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@Gibky: No właśnie mnie to strasznie #!$%@?. Ojciec lubi obalić piwko albo 3, a co dziwne tylko raz go widziałem pijanego (po jakimś weselu). Do tego jest ogromny, ma prawie dwa metry i waży ze 115 kg. Sam nie wiem jak to jest możliwe
  • Odpowiedz
@turbosowa: Mój ojciec nie pije wódki, tego akurat jestem pewny ( ) Tym bardziej że był przed pracą i jechał samochodem. Możecie myśleć co chcecie, ale nie jest na tyle #!$%@? aby pić bezpośrednio przed wyjazdem. Nie raz nie dwa jak wypił o 15-16 browara do obiadu to do końca dnia nie chciał jeździć, bo się bał że będzie coś miał we krwi.
  • Odpowiedz
@Pipeinski: Ja przy 180 i ~75kg wagi jestem badany niemal codzień rano alkomatem i nigdy nie miałem powyżej zera, chociaż 'entuzjasta piwa' to zdecydowanie zbyt delikatne okreslenie.. Wiec dalej nie wiem jak to możliwe.
  • Odpowiedz
@TOP___BK: O 21 wypił ostatnie piwo , wcześniej były jeszcze ze 2 (nowe informacje po rozmowie z mamą).

@turbosowa: Wirtualne alkomaty są #!$%@? warte. Kiedyś po wypiciu wirtualny alkomat mówił ze mogę już jechać, a elektroniczny jeszce mi coś wykrył.
  • Odpowiedz
@Pipeinski: A' propos stracenia prawka po 3 piwerkach. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem
  • Odpowiedz