Wpis z mikrobloga

rozstanie z gracikiem mym, kupiony za 1500zł przejeździł 3,5 roku dzielnie wożąc mnie do pracy na pełnej #!$%@?, nigdy nie oszczędzany, woził graty do wykończenia domu często przeładowany i zawsze dojechał do celu nawet na ten złom, przerdzewiało mu mocowanie amortyzatora i nie bardzo było co spawać, kochałem ten wóz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pokazauto #renault #smutnazaba #feels #gorzkiezale
Pobierz elemenTH - rozstanie z gracikiem mym, kupiony za 1500zł przejeździł 3,5 roku dzielnie...
źródło: comment_CUZbLYtwbsSXe9t0lGRe8Cn3At4YZa0H.jpg
  • 26
@xetrov: ja miałem 19 po ojcu - moje 1 własne auto ale po roku mi babeczka wjechała w bagażnik, drugie auto to meganka taka jak ta tylko czarna to też rozbili po roku, trzecie auto to laguna w kombiaczu - rozbili po roku, po lagunie był 406 przez 4 czy 5 lat powiozłem go na złom, w międzyczasie kupiłem tą megankę bo za grosze była to lwem jeździła różowa ja tłukłem
@Meszu: aż tak dobrze nie ma, ja nie jestem z tych co sprzedają podpicowane złomy Panie igła! Sprzedał bym pewnie to auto, kupił by jakiś lokalny handlarzyna, pospawał i #!$%@?ł za 2k bo tak robią.
@elemenTH: biedna ;( jak miałeś miejsce to mogłeś na części sprzedawać. Sam silnik to kilka stówek, szyby kolejne, itd. Ile przebiegu? Ja mam megane coupe z 97/98, 274 tys. i poza lakierem wszystko jest w świetnym stanie (poza portfelem, bo ciągnie utrzymanie ciągnie $$$) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@01ab: zapewne jeszcze zależy w jakim stanie są utrzymywane, bo bez wielu pierdół można jeździć a rzeczy niezbędne do jazdy nie psują się w nich tak często, przynajmniej w moich się nie psuły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym jak ktoś ma gdzie i kiedy oraz potrafi korzystać z internetu to dużo można naprawić śmiesznym kosztem, inwestując głównie tylko swój czas.
@01ab: jak masz odrobinę w głowie oleju i zestaw chińczuckich kluczy to naprawisz 95% rzeczy sam a psują się pierdoły, części kosztują dosłownie grosze np. łożyska kół po 40zł, wahacze 60zł, chłodnica 100, rozrząd 150zł. Jedyna prawdziwa wada to korozja bo utrzymać to auto w idelnyn stanie to śmieszny koszt.

Druga sprawa to trzeba dobrze kupić, mechanikę można zrobić tanio byle silnik zdrowy i blacha, auto ekstremalnie tanie i proste a
@elemenTH: Z takich rzeczy na przynajmniej kilka stówek, to np. ostatnio robiłem mały remont silnika, bo olej zaczął wydostawać się dolną uszczelka. W zeszłym roku wymiana sprzęgła i jego "osprzętu" + naprawa skrzyni biegów. Teraz powinienem wymienić przednią szybę, bo zaczyna się robić pęknięcie - a razem z tym wypadałoby zrobić lakier przy słupkach i dachu, bo pojawia się rdza przy uszczelce.