Wpis z mikrobloga

#zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. Właścicielka psa #!$%@?ła mnie na #czarnolisto podobnie jak mireczków, którzy pisali, że pies wygląda jak gówno. XD
W dodatku zaczęła wyzywać, że to @paprykarzszczecinski1 wygląda jak gówno i płakać, że jej psa wyzywają i nie mają kultury wobec zwierzaka. XDDDDDDD
Pobierz k.....i - #zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. ...
źródło: comment_2QcglLUhZsWfHPe8FpTzSROLPe664xP6.jpg
  • 118
Czyli jak nie napiszę według mnie to wtedy moja opinia się nie liczy czy jak?


@krasecz: wtedy nie jest to kłamstwo, dalej jest to niekulturalne ale to już świadczy o Tobie

to nazwanie kogoś chamem bez kultury

chamstwo to kwestia wyboru, wygląd nie
@PiccoloColo: głos rozsądku, aczkolwiek nic to nie da bo to buractwo nawet nie rozumie o co chodzi, nie widzi u siebie upośledzenia jakim jest brak kultury osobistej i tego, że w ten sposób osiągają poziom blokowego Sebka od czego tak bardzo próbują się odżegać. Ale nie dziwi mnie to w sumie skoro większość tej bandy to gówniarze z gówniarskimi zaczepkami które pisane są już tylko po to, by wywołać reakcję autorki.
@komitet_figli: Załamka jak was trzeba uczyć kultury. Przecież jak znajomy ci pokaże swojego ukochanego zwierzaka, nie wiem, kota, nutrię, czy nawet obślizgłego węża to jako człowiek normalny i cywilizowany nie powiesz, że jest to wstrętne zwierzę. Naprawdę nic się nie stanie jeśli ktoś zachowa dla siebie tę ekspercką opinię. Tu jest internet więc wolna amerykanka? Dla mnie nie. Jednak zawsze po drugiej stronie jest człowiek. Tym bardziej jak się ktoś dzieli