Wpis z mikrobloga

#zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. Właścicielka psa #!$%@?ła mnie na #czarnolisto podobnie jak mireczków, którzy pisali, że pies wygląda jak gówno. XD
W dodatku zaczęła wyzywać, że to @paprykarzszczecinski1 wygląda jak gówno i płakać, że jej psa wyzywają i nie mają kultury wobec zwierzaka. XDDDDDDD
k.....i - #zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. ...

źródło: comment_2QcglLUhZsWfHPe8FpTzSROLPe664xP6.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytając wasze wypociny coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dzieci powinny mieć ograniczony dostęp do Internetu. Nie macie innych problemów? "psze paniii bo ona sie przezywa". No #!$%@? nie zesraj sie stulejarzu jeden z drugim. I jeszcze te argumenty, że jak ktoś wrzuci coś do Internetu to można go zmieszać z gównem... brzmi jak jakis kodeks internetowego dresiarza. Jakie wy musicie mieć #!$%@? życia, żeby #!$%@? przypadkowej osobie, zamiast zająć się
  • Odpowiedz
Co się dziwić, ten portal opanowały dzieciaki w wieku 14 lat to i gimbusiarskie teksty są na topie. Tej dziewczynie musiało być okropnie przykro. Ja sam czytając te "bardzo hehe śmieszne komentarze" poczułem smutek i żal a to przecież nie mój pies. Nie spodziewałem się takiej ilości jadu. Mało tego, teraz nawet obrażają samą właścicielkę, bo zaczęła bronić swojego pupila, śmiech na sali niewychowani gówniarze. Dobrze, że są tutaj normalni ludzie, w
  • Odpowiedz
@Sinti: Dodatkowo cwela tak zabolała dupa, że aż musiał pożalić się w osobnym wpisie, aby podobne jemu #!$%@? przyklasnęły i podbudowały jego ego. Normalny człowiek ma chociaż odrobinę empatii i nie czerpie przyjemności z dowalania losowym osobom, tym bardziej, że dziewczyna nie zrobiła nic złego. Ale niektórzy uważają, że sama sobie winna. Później hipokryci śmieją się z muslimów, którzy tak samo mówią o ofiarach gwałtów. Niedługo będą pisać, że czyjeś
  • Odpowiedz
@komitet_figli: lubiłam te swiniory ale nie znoszę większości właścicieli bulli, przez jedna taka kretynke (piesek nie gryzie, moze polatać bez smyczy), bull pogryzł moja oazę spokoju- husky. Kilka szwów .."przeciez on go nie ugryzł tylko sie tak bawi".
  • Odpowiedz