Wpis z mikrobloga

#zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. Właścicielka psa w-----a mnie na #czarnolisto podobnie jak mireczków, którzy pisali, że pies wygląda jak g---o. XD
W dodatku zaczęła wyzywać, że to @paprykarzszczecinski1 wygląda jak g---o i płakać, że jej psa wyzywają i nie mają kultury wobec zwierzaka. XDDDDDDD
k.....i - #zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. ...

źródło: comment_2QcglLUhZsWfHPe8FpTzSROLPe664xP6.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napisałem że pies "ma brzydki pysk" to usłyszałem że ja "mam brzydki pysk", tak specjalnie napisałem taki komentarz


@paprykarzszczecinski1:
napisz obraźliwy komentarz
zostań za to obrażony
obraź podwójnie
  • Odpowiedz
@krasecz: Nie widzę problemu w napisaniu, że pies ci się nie podoba natomiast używanie "gównianych" metafor to już zwykłe prostactwo. Z resztą nie był post w stylu "oceń mojego psa". W ogóle nie rozumiem po co oceniać "urodę" psa i o tym pisać. Już widzę tych koneserów jak chodzą za psami na porannym spacerku i wołają 5/10, następny!
  • Odpowiedz
@kaszkai: Po co oceniać, ale jak ktoś oceni, że ładny to już dupka tak nie piecze co?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i chamsko ale prawdziwie. Nie ma co kręcić gównoburzy. Myślała, że jak wstawi fote psa to co się stanie? Widać, że fota dla atencji była, i się przeliczyła. Jak na wystawie negatywnie ocenią psa to też jak właściciel powie ze juror ma brzydki pysk będzie
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Pies jest brzydki, ale to nie jego wina tak tą rasę "udoskonalił" człowiek, bo dawniej była wizualnie ladniejsza.... Natomiast jeśli kocha swoją psinę to c--j wam do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)- g---o to macie we łbach posrańcy.
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Czarno listo to nie jakiś p------y sadystyczny sposób na karanie innych, tylko funkcja która może ograniczyć widywanie niektórych osób. Właśnie o to w czarnej liście chodzi więc jeśli nie ma ochoty waszych komentarzy oglądać to co ma innego zrobić?
@krasecz: Nie chodzi o osobę ale o psa a to zasadnicza różnica. Ktoś może uwielbiać daną rasę z różnych powodów, ale nigdy nie jest w porządku żeby wytykać
  • Odpowiedz
@komitet_figli: ale wy czasami jesteście p----------i. Też bym się w-----ł jakby wszyscy masowo zaczęli nazywać mojego psa gównem. Ale nakręcajcie dalej machinę s----------a, może w końcu zostaną tu same piwniczaki i na mirko zapanuje spokój XD
  • Odpowiedz
@krasecz: niczego, ale robienie masowo beki z psa jakiejś użytkowniczki (memy śmieszne itd. zrozumiem, sam śmiechłem kilka razy) to normalne zachowanie twoim zdaniem? Jak już mówiłem memy i jakieś luźne żarty oke, ale pisanie w kółko, że ten pies wygląda jak g---o, rozjechał go tir i inne p---------e jakoś do mnie nie przemawia. Ale to jak ona sama się zachowała też na pochwałę nie zasługuje ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Jukebox: Ale kiedy on wygląda jak by miał deformacje czaszki w porówaniu z innymi rasami.
Jak ktoś wrzucił fote swojej tarantuli to masa memów, żeby spalić żywcem itp. to nie było takiej s----------j akcji jak tutaj z psem. Wyjmijcie kij z d--y.
  • Odpowiedz
@Jukebox: Jaką dziwną nienawiść? Ja tu widzę komentarze osób które uważają, że pies wyglada paskudnie i tyle. Nie widziałem tekstu: wygląda jak g---o, powinien zginąć
  • Odpowiedz