Wpis z mikrobloga

#zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. Właścicielka psa w-----a mnie na #czarnolisto podobnie jak mireczków, którzy pisali, że pies wygląda jak g---o. XD
W dodatku zaczęła wyzywać, że to @paprykarzszczecinski1 wygląda jak g---o i płakać, że jej psa wyzywają i nie mają kultury wobec zwierzaka. XDDDDDDD
k.....i - #zorabull #logikarozowychpaskow
Wrzuciłem do TEGO WPISU taki piękny meme. ...

źródło: comment_2QcglLUhZsWfHPe8FpTzSROLPe664xP6.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@komitet_figli: ale co cie w tym psie boli. ze nie mozesz takiego miec? ze jak bys go spotkal to bys s--------l ze strachu az milo? ze ktos go kocha a ciebie nie? nie kumam. dla was pies wyglada ja k gowno, samochod wyglada jak gowno, telefon wyglada jak gowno. czy wy w swoim zyciu widzicie w ogole cos wiecej niz gowno? wam sie wszystko z gownem kojarzy? i zwyczajnie c-----o
  • Odpowiedz
  • 0
@komitet_figli: bo wygląda jak g---o. trochę jakby go ktoś tłukł prętem a później mu powstała jakaś spuchnięta narośl

oj smutne musisz miec wspomnienia z dziecinstwa
  • Odpowiedz
tam p---------e że elementarna kultura na mirko winna być, jakoś nie widać bulu d--y gdy są heheszki z pasty o serwerowni, papierzaka etc
więc skończcie gderać
a pies wygląda c-----o i z tym każdy posiadający sensowne poczucie piękna się zgodzi
poza tym imo warto piętnować to wynaturzenie, może w końcu wyginą śmiercią naturalną
btw te wszystkie torebkowe szczekaczki też c---a warte są
  • Odpowiedz
@Tank1991: Ale trzeba mieć trochę dystansu do tego wszystkiego i zimnej oceny bo obiektywnie patrząc nie jest to najładniejszy pies, a po drugie obrażać się w internecie za to że ktoś wyzwał mojego psa. Trochę słabe
  • Odpowiedz
@atencjon: nie chodzi o ocenę ale o zachowanie użytkowników - a ten wpis - czyli płacz nad tym że za zachowanie rodem z gimnazjum autorka wrzuca na czarnolisto - odpowiedz sobie sam
  • Odpowiedz