Wpis z mikrobloga

@komitet_figli: widzę festiwal #!$%@? w tym wpisie, autorka miała rację, jest różnica pomiędzy "mi się nie podoba" a "pies wygląda jak gówno". Jedyne gówno jakie tu widzę to wasze zachowanie.
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Zapewne słyszeliście określenie, że pies kocha najbardziej, czy jest najlepszym przyjacielem człowieka. Może ktoś z was posiada jakiegoś zwierzaka i żywi do niego jakieś uczucie, to przecież nic dziwnego. IMO koleżanka nie powinna zniżyć się do poziomu paprykarza, ale na pewno zagrały tam emocje, bo przecież nazwanie zwierzęcia gównem kwalifikuje się do rynsztokowego słownictwa i może świadczyć o ubogim umyśle @paprykarzszczecinski1, choć mogę się mylić. Wiem, ze na wykopie
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: Głównie pije do pierwszego komentarza,a pociśnięcie temu, który Cię obraził mówiąc, że pies wygląda jak gówno to słaby pomysł xD
Oczywiście ten komentarz zapoczątkował prawdziwą karuzele chamstwa. ładna pogoda jest, zamiast się aktywnie wyżyć na świeżym powietrzu, to ludzi kręci jakaś gównburza i szambo prostactwa.
  • Odpowiedz