Wpis z mikrobloga

@Bunkier: Właśnie o to chodzi, że się nie zdarzają. No dobra może znajdziesz jego 2 symulki z wczesnego etapu kariery. Znajdziesz tez dziesiątki minut filmików "Messi never dives", w których dostaje kopy i biegnie dalej w sytuacjach, w których 95pct pilkarzy by się położyła na ziemi. Poza tym na stwierdzenie "Messi z symulowania raczej nie zasłynął" odpowiedziałeś "Pan raczy żartować" co mocno wskazuje na to, że według ciebie zasłynął.
@LaChupacabra: przez mówienie "z symulowania raczej nie zasłynął" ktoś wyżej chciał go przedstwaić jako takiego który na boisku nigdy nie oszukuje. Zapytałem czy to żarto bo dziś na boisku praktycznie każdy jak ma możliwość to wymusi faul albo jak zostanie lekko muśnięty to przyaktorzy.

Tak, Messiemu też się zdarza. Bardzo rzadko, rzadziej niż CR czy innym ale nie mówmy że on taki święty. Nie dodawajmy mu nowych łatek, on wystarczająco sam
@Bunkier: W tym momencie bym odpuścił, gdybyśmy się tutaj sprzeczali o to czy np Messi jest lepszy od Ronaldo. W tej sytuacji jednak nie mogę bo to, że Messi nie symuluje to fakt, nie opinia. To tak jakbyśmy się sprzeczali ile bramek strzelił w danym roku. Na youtube są prawie wszystkie jego akcje, naprawdę możesz poszukać tych symulek i mi udowodnić, że się mylę. Tu nie chodzi o jakieś wybielanie i
@Bunkier: Widzę, że masz spory problem z interpretacją mojego komentarza, mimo wytłumaczenia przez @LaChupacabra. Żeby zasłynąć czymś trzeba się dość postarać. Przykład z innej dyscypliny: Jerzemu Janowiczowi zdarza się raz na jakiś czas zagranie trudnego technicznie slice'a. Czy to oznacza, że słynie z technicznej gry w tenisa?

W piłce trzeba niekiedy zwrócić uwagę sędziego na faul, i piłkarzy się gani za nierobienie tego już na poziomie okręgówki, czy Messi wymusza