Wpis z mikrobloga

@Madotsuki: bo ma napisane steelseries? ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak serio, są myszki z lepszym sensorem, wyważeniem, klikiem. Ale x7ka wytrzymała najwiecej ze wszystkich razerow, kosztuje grosze i gram nią co najwyżej w quake3 po lanie, a nie w turnieje #csgo. Doceniam mychy za pół pensji ale wolę a4techa :p
  • Odpowiedz
@sta: moja służyła podobnie czyli okolo 8 lat, nie dalo sie jej juz naprawic coś całkiem na płytce siadło wiec skończyło się wymianą na coś nowszego.
  • Odpowiedz
@sta: nie, bo ma dobry sensor, dobrą, prostą budowę, super kształt, odpowiedni rozmiar i ogromne możliwości modyfikowania, poprzez dobór DPI, dobór koloru podświetlenia bądź makra. Naprawdę warto
  • Odpowiedz
@Moderator: szczerze, to miałem obie wersje tej myszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta na zdjęciu jest bardzo średnia, plastiki są marnej jakości a zmienianie DPI jest kompletnie bezużyteczne (do pracy nadawało się tylko 800 i 1600 DPI, reszta chyba była tylko na pokaz). Druga miała lepszy kształt i wymienne ciężarki ale ten sensor trochę haczył, nawet po usunięciu akceleracji sprzętowej w systemie, no i też miała
  • Odpowiedz
@sta: Mam x6 już od chyba 7-8 lat i pomimo że wszystko jest wytarte niesamowicie, dalej świetnie działa i najchętniej nie zmieniłbym jej na inną (a już w żadnym sklepie jej nie mogę znaleźć), jedyna awaria jaka była to zepsuty lewy przycisk, ale szybko wziąłem inną, chińska myszkę, wylutowałem, wlutowałem i tak działa już od pół roku i oby jak najdłużej!
  • Odpowiedz
@sta: Miałem A4Tech X7.

- Aktualnie Lewy myszy niedokliknie, czasami podwójnie, czasami potrójnie(!) a najrzadziej normalnie pojedynczo klika.
- Kółko myszy robi dwa kroki do przodu i jeden wstecz.
- Kliknięcie kółkiem to nie po prostu kliknięcie ale również samoczynne przewijanie się podczas tego kliknięcia.
- Prawy myszy
  • Odpowiedz