Wpis z mikrobloga

@sta: Od chyba około 2 lat a4techy są na kiepskim do gier pixarcie, przez jakiś czas x760 dało się jeszcze dostać na dobrym laserze (avago 9500 chyba), na dobrego optyka nie ma co liczyć. Nie wiem jak seria bloody, co najmniej w części modeli też jest pixart.
  • Odpowiedz
  • 0
@sta: a ja musiałem wywalić >200 zł na deathaddera, bo razer chyba jako jedyna firma na swiecie produkuje tez wersje dla leworecznych. Ale gdybym wiedział, że jeszcze da się kupić tego a4techa to bym go wziął, bo to świetna, tania myszka, no i przede wszystkim symetryczna, bez profilowania pod prawą rękę.
  • Odpowiedz
@MiszkaCFC: Tak, ta gumowa odpada czasem, przykleiłem zwykłą kropelką x lat temu i dalej trzyma :P

Najlepsza myszka w historii. Przeszedłem na niej praktycznie wszystkie gry, w które grałem, gdyż na padzie pykam tylko w FIFĘ. Najlepiej sprawdziła się przy CoD2 (ten 3xFire <3).

Pic rel. To już jakieś ~10 lat (kupowałem zaraz po tym, jak wyszła), wszystko działa doskonale. Chyba muszę ją wyczyścić...
Bambamdilla - @MiszkaCFC: Tak, ta gumowa odpada czasem, przykleiłem zwykłą kropelką x...

źródło: comment_CG3rv1fkYPUCdP9YBM5vQDuXcv5m7QMM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz