Wpis z mikrobloga

@15132479: Zrób 1/4 takich półprzysiadów..wykopowo znawcy
@rtone: To jest kulturysta, ma w------e czy mu zaliczą czy nie.. Tak samo, jak nie robiłeś ilościowych serii na stosunkowo dużym ciężarze nie wiesz jaki to jest kosmiczny wysiłek a 106x100kg to jest miazga
  • Odpowiedz
@KyloRen: Nie kwestionuję, że to był duży wysiłek, wręcz jestem pełen podziwu, dlatego napisałem, że bardzo ładne przecież, co nie zmienia faktu, że były to półprzysiady, a w tytule filmu jest napisane, że przysiady, co wprowadza nieco w błąd.

Czy jeśli 106 razy pocałujesz dziewczynę w usta, to mówisz potem sobie, że ją 106 razy pukałeś, czy że całowałeś? Nazywajmy rzeczy po imieniu, takimi jakie są, i tyle.
  • Odpowiedz
@KyloRen: Dla mnie bez sensu. Po co robić jakieś wyzwania i chwalić się wynikiem jeśli to co się robi jest nieporównywalne z niczym i nikim. Coś jak konkurs pompek na dobrej imprezie - chłopaki coś o----------ą na podłodze, trudno powiedzieć co to jest, ale zwyciężca zawsze się znajdzie i będzie latami chwalił ile to nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KyloRen: Tak jak w starym kawale - przeleciałem wczoraj tą laskę 106 razy. Co??? Noo bo ja liczę i ruch do przodu i do tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KyloRen: No chyba nie, chyba że idąc za takim tokiem rozumowania na końcu powinien się wtedy "s--------ć" ze sztangą na glebę, zamiast odkładać sztangę na stojaki.

Kolejny przykład, chyba nie powiesz, że front squaty robisz ze sztangą trzymaną na plecach?

  • Odpowiedz