Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zazdroszcze tym wszystkim przystojnym facetom, ktorzy moga sie chwalic ile to dziewczyn nie mieli, ile nie zaliczyli. Chcialbym doswiadczyc jak to jest gdy dziewczyna usmiecha sie do ciebie na ulicy, zagaduje przy barze. Strasznie meczy ta swiadomosc, ze nigdy nie bedziesz mial tego, co maja pozostali tylko dlatego ze jestes brzydki. 27lvl tfwnogf od zawsze here. Stuleja jednak nie siedzi w glowie a wygladzie. Wyglad daje pewnosc siebie, powodzenie, czego przykladem jest wiekszosc moich znajomych :(

#tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 30
@sokytsinolop: 1. wiekszosc ludzi ktorzy tu pisza to smieszki dusze towarzystwa a jak przychodzi co do czego to xD
2. czuc typowa wykopowa stulejke, zwalanie wszystkiego na wyglad, narzekanie na sebkow ze wyrywaja a ty nie, porywnywanie sie do wszystkich.
OP: @Izabela_Wokulska od lat staram sie udoskonalac ale jestem juz totalnie zrezygnowany. Przy tym trudzie, ktory juz wlozylem w to nalezy mi sie chyba Megan Fox. Jak widze jak dziewczyny leca na tych przystojniejszych (czyli cala reszte) to odechciewa sie wszystkiego. Boje sie, ze jak juz kiedys jakas dziewczyna sie nade mna zlituje to bede tak bardzo bal sie ja stracic ze stane sie pantoflem

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących: