Wpis z mikrobloga

"Hej, trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała obok mojego miejsca pracy, ul. Jedności Narodowej, obok przystanku tramwajowego Jedności Narodowej. 2 chłopaków najpierw próbowało opchnąć w lombardzie naprzeciwko rower bez przedniego koła, ewidentnie kradziony, a kiedy im się nie udało ściągnęli sobie koło przednie z innego roweru przypiętego nieopodal i odeszli. Środek ruchliwej ulicy, środek dnia. Kontaktowałem się z policją i panowie podobno pojechali ich szukać ale więcej się nie odezwali a i zdjęć też nie chcieli. Może ktoś szuka roweru i na coś się te zdjęcia przydadzą."

#niemoje #wroclaw #rower
mroz3 - "Hej, trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała ob...

źródło: comment_pQK2yJUrNBKTz4ynC7OScQHPDuYExFPr.jpg

Pobierz
  • 32
Kontaktowałem się z policją i panowie podobno pojechali ich szukać ale więcej się nie odezwali a i zdjęć też nie chcieli.


@mroz3: Co ty #!$%@?? Jak na twoich oczach #!$%@? komuś rower albo koło i policja nie przyjęła zgłoszenia i nie zebrali dowodów to dzwoń na drugą policję i zgłoś pierwszą.
@mroz3: kij ze nie Twoje, ale jakby Tobie ktos ukradl rower to jednak milo byloby otrzymac jakas pomoc... nie lubisz robic dobrych uczynkow? oczywiscie juz i tak sporo zrobiles, ale ja bym poszedl za ciosem i pociagnal temat :)