Wpis z mikrobloga

"Hej, trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała obok mojego miejsca pracy, ul. Jedności Narodowej, obok przystanku tramwajowego Jedności Narodowej. 2 chłopaków najpierw próbowało opchnąć w lombardzie naprzeciwko rower bez przedniego koła, ewidentnie kradziony, a kiedy im się nie udało ściągnęli sobie koło przednie z innego roweru przypiętego nieopodal i odeszli. Środek ruchliwej ulicy, środek dnia. Kontaktowałem się z policją i panowie podobno pojechali ich szukać ale więcej się nie odezwali a i zdjęć też nie chcieli. Może ktoś szuka roweru i na coś się te zdjęcia przydadzą."

#niemoje #wroclaw #rower
mroz3 - "Hej, trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała ob...

źródło: comment_pQK2yJUrNBKTz4ynC7OScQHPDuYExFPr.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
i zdjęć też nie chcieli


@mroz3: #!$%@?, skąd ja to znam. Masz dowody, zdjęcia zrobione na gorącym uczynku a oni "niepotrzebne ale proszę zachować". Jakby chcieli powiedzieć "przyjmiemy zgłoszenie ale się tym nie zajmiemy" a później statystyki podreperują na Matim, który piwo za garażem żłopał. Kopałbym ich jak kurczaki.
  • Odpowiedz
@mroz3: To jest ołbin, wylęgarnia takich patusów. Zwróć uwagę, że co krok masz lombard, gdzie radio samochodowe i komórkę ciepłą bez problemu dostaniesz. Ostatnio gościa pod komisariatem skroili z butów, a jakieś parę lat temu w bramie znajomego ktoś dostał kosę pod żebro - taki to dziki zachód. Polecam również zaciekawić się tematem "co takiego sprzedają w kasynach/kserach 24".

Szkoda że patusy z ryja podobni do każdego. Nie masz dokładniejszych
  • Odpowiedz