Wpis z mikrobloga

Dlaczego Włosi mają taki zajebisty design? Serio. Japońce wszystko mają groteskowe i przerysowane (vide: wszystkie lexusy), Niemcy produkują ładna pojazdy, ale wszystko to jakieś od linijki i zachowawcze, a Włosi #!$%@?ą system. Obojętnie, czy to motocykl, samochód, czy też ekspres do kawy.

#takaprawda #wlochy #sztuka #motocykle #motoryzacja #pytanie
źródło: comment_O9NfkfjaZ4kCZhZlbfo53u84ND62XHrR.jpg
  • 37
@tytanos: pracuje zarowno z dostawcami z niemiec i wloch. Obie firmy maja swoje katalogi produktow, niemcy wszystko wzorowao po kolei po numerku. Wlosi, totalne pomieszanie, grupowanie bez jakiegokolwiek algorytmu czy numeracji, najwazniejszy desing, jakis zbieżny uklad który chyba tylko wloch dostrzega. Znalesc cos w katalogu wloskim to koszmar, masz produkty w kolejnosci 1, 5, 30, 7, oczywiscie wloch ci z 100% pewnoscia powie ze tak jest ok i to prawidlowa kolejnosc.
@Stitch: Szczerze mówiąc, to nie widzę tej koszmarności, ale może nie mam wyrobionego gustu. W każdym razie, to Ducati mi się bardzo podoba. Lubię wysoko podniesiony tył.
@Stitch: Coo?! Właśnie się zastanawiałem gdzie jest wydech, a nie widziałem zdjęcia od tyłu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lubię taką symetryczność. Wydech na środku lub po obu stronach. Wydaje mi się, że wygląda trochę lepiej. A to czy jest pod lampą czy nad lampą, jakoś nie robi mi różnicy :/

@DywanTv: chyba mnie nie rozumiesz. mnie sie nie podoba, ze w PC40 jest LAMPA pod wydechem. w PC37 i PC40 poliftowym (2013-2016) jest juz znowu jak w pierwowzorze (czyli pc37) LAMPA NAD wydechem.
@Stitch: Zedytowałem wcześniejszy post, ale chyba nie zauważyłeś ;) Rozumiem, ale mi po prostu to nie robi dużej różnicy. Lampa nad wydechem wygląda ładniej, ale nie na tyle, żeby robiło mi to dużą różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tytanos: poza tym, ducati na prawdę robi robotę. No może do diavela mam wąty. MV augusta takie nijakie, ni to ładne ni to brzydkie (no poza wydechem w F4i). Moto guzzi ma całkiem fajny styl.
@tytanos: tez sie nad tym zastanawiałem chwile ale odpowiedz na to pytanie staje sie prostsza jak sie wybierze na wycieczkę do Włoch. Tam po prostu jest sie czym inspirować, są źrodła z których można korzystać są ludzie którzy znają sie na rzeczy. Czy to fontanna, kawałek rzeźby, ręczne rzemiosło czy jakaś księga z rysunkami. To wszystko siedzi w ich bibliotekach na uniwersytetach, otacza ich dookoła itd.

Choćby to #!$%@? Arduino, dlaczego