Wpis z mikrobloga

Hey Mirabelki, jedyna taka okazja w sezonie... szukam partnerki na wesele. Bez podtekstów i głupich akcji, po prostu jestem świadkiem na weselu kuzyna i z racji takiej że jestem lvl 31 (single, ale nie przegryw) to poszukuję kobiety która dotrzyma mi towarzystwa na tym wydarzeniu. Wszelkie koszty po mojej stronie (...i nie nie jest to ogłoszenie tow.) Świat należy do odważnych więc i ja postanowiłem zaryzykować ;)

#rozowepaski #wesele #single #samotnosc #impreza #pozytywnemyslenie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak w ogóle to kurde dzięki za klasykę wykopu... post skierowany do Mirabelek a reagują same niebieskie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
szukanie #rozowegopaska który nadaje się na pląsy na weselu i zazdrosne spojrzenia kuzynostwa na wykopie to jak próba zapoznania rówieśnikami na czacie dla dzieci przez trzynastolatkę.
  • Odpowiedz
@Oszaty: Wydarzenie jest jak najbardziej serio i ma miejsce w czerwcu! ...liczę sie z tym że 99% to będą nic nie znaczące reakcje więc jesli jesteś zainteresowana to zapraszam do kontaktu na pw.
  • Odpowiedz
@kinekk3: no chciałam Cie tylko pocieszyć, że nie jest tak zle, ze nie ma chętnych :P

Choć na poważnie, to nawet gdybym była wolna, to w sumie - z calym szacunkiem - chyba bym sie mimo wszystko z całkiem obca osoba bała w nieznane ;>
Wiem, że nie można nie wiadomo od razu czego zakładać ;), ale jakoś tak i tak chyba bym się w ciemno nie zdecydowała..
  • Odpowiedz
@agaja: rozumiem :) ...i ja doskonale wiem co masz na myśli :D ...mimo tego że ogólnie jestem zupełnie normalny, to oddałbym się wszelakiej weryfikacji przed wyjściem. Wychodzę z założenia że miło musi być po OBU stronach :) Ale fajnie że napisałaś :)
  • Odpowiedz
@kinekk3: wesela są fajne :)
Ja bylam na kilkunastu, z czego na kilku w trakcie studiów bylam z kolegami jako osoba towarzysząca.
W tym roku też czeka mnie 5...

Wychodzę z założenia że miło musi być po OBU stronach


bardzo dobre założenie :)
  • Odpowiedz