Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, jestem tu nowa. :)
Mój znajomy miał tutaj konto ale dali mu bana i gdy zakłada nowe dają mu kolejnego. Wcześniej go nie banowali tylko jak dodał ten poniższy obrazek, troche to dziwaczne. Sama jestem skłonna do poglądu że świat stworzył Wielki Artysta, dowodów jest bez liku. :) Postanowiliśmy że założe swoje pierwsze konto i to ja będę prowadziła tutaj działalność luźno skłaniającą do przemyśleń i od czasu do czasu wrzuce czy to ten czy inny obrazek. :-) Pozdrawiam :) Wrzucam wcześniejsze pytanie które zadawał mój znajomy:
Ile miliardów lat trzeba postrząsać pojemniczkiem z żelkami, żeby żelki ustawiły się w odpowiedniej kolejności kolorystycznej?

#ewolucja #biologia #nauka #ciekawostki
natasza_k - Cześć mirki, jestem tu nowa. :) 
Mój znajomy miał tutaj konto ale dali m...

źródło: comment_6rlv3izk91FWvWB1eLfABFQ0lLZmfzIj.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
Nauka nie wyjaśnia wielu rzeczy, w wielu przypadkach tworzy się teorie w którą się wierzy do momentu aż nie znajdzie się coś lepszego do wierzenia.


@natasza_k: I dlatego właśnie opis stworzenia z Biblii jest tym jedynym słusznym? Czy Biblia wyjaśnia wszystkie rzeczy?
  • Odpowiedz
jak widac mirko dzieli się na dwa typy ludzi zainteresowanych nauką
1. Debile, co lubią być popularni i podczepiają się ze swoim antynaukowym podejściem pisząc "usuń konto, #!$%@? idiotko"
2. Prawilniacy nie budujący swojej tożsamości na pogardzie.
Szkoda ;-(((((((
  • Odpowiedz
@natasza_k: gratuluję podejścia "nie rozumiem jakiegoś procesu więc zamiast poznać dany proces lub choć przyjąć, że może być poza moim rozumieniem, stwierdzę, że musiała za nim stać siła wyższa". na tej samej zasadzie tłumaczono kiedyś pioruny i zaćmienia słońca...
  • Odpowiedz
Ciekawe co byś napisał gdyby ci dać dwa organizmy które na pewno nie miały wspólnego przodka a mają cechy wspólne, bo jak wiesz nie wszystkie organizmy są ze sobą spokrewnione. :)


@natasza_k: Nom.
Na przykład modliszka i wieloryb.
Układ kostny obu... a nie. Modliszka nie ma kości...
No to patrz. Modliszka ma pięcioro oczu i wieloryb rów... a nie. Wieloryb ma
  • Odpowiedz
@natasza_k: >Przestrzegano mnie że tu sporo chamstwa i takich odzywek ale nie wiedziałam że aż tyle. Szok. Chyba faktycznie usune konto. "Nie rzucaj pereł przed wieprze", bo wieprze się odwrócą i cie poturbują swymi racicami uciapanymi w błocie.

Właśnie dla tego większość woli nie zaczynać dyskusji z ludźmi Twojego pokroju. Człowiek się postara, napoci, przytoczy prace naukowe, by na końcu zostać olanym. Idź dalej szerzyć głupie i nieprawdzie poglądy na temat tego czym ewolucja jest, uważając że masz rację, nie podając jednocześnie żadnych argumentów. Akurat wybrałaś jeszcze bardziej idiotyczny przykład, niż np dzięcioł. Mogłaś się bardziej postarać.
  • Odpowiedz
Kurde... dziewczyno, zamiast propagować takie bzdury i bez sensu produkowac się na mikroblogu, złap za jakąś ksiażkę dotyczącą teorii ewolucji i doboru naturalnego i dokształć się - bo niestety twoje wywody wynikają z ignorancji i tego że jak wielu ludzi wolisz klepać niesprawdzone teorie zamiast samej się douczyć. Nikt Ci tu nie będzie wykładał ewolucjonizmu bo po pierwsze każdy szanuje swój czas a po drugie jeśli sama z zapałem się za to
  • Odpowiedz
@natasza_k: jakiego jesteś wyznania? Bo mam nadzieję, że nie katolickiego.

W dokumencie „Kościół wobec ewolucji” wydanym przez Radę Naukową Episkopatu Polski w listopadzie 2006 biskupi [...] uznają też, że „fundamentalistyczny kreacjonizm nie jest zgodny z nauką katolicką.
  • Odpowiedz
Wiesz dlaczego te zwierzęta/rośliny są kolorowe?


@MaxMar: Powtarzam kolejny raz, że nie to jest elementem dyskusji. Nie chodzi po co są kolory, tylko jak powstały w takim porządku - prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
Ile miliardów lat trzeba postrząsać pojemniczkiem z żelkami, żeby żelki ustawiły się w odpowiedniej kolejności kolorystycznej?


A kogo to #!$%@? obchodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz