Wpis z mikrobloga

tylko w Polsce dostanie kasy od rodziców jest powodem do wstydu


@hakiv: bo tylko w Polsce jedyni rodzice co maja kase to ci, ktorzy sie nakradli na przemianach. Za 50 lat, jak juz ludzie beda mogli sie normalnie dorabiac to tez nie bedzie to problemem...
  • Odpowiedz
@Wiosen: Boli Cię co ? Dostał to dostał, pomnożył i jego sprawa, ale Ty już musisz w jakichś sposób go zdyskredytować. Psychologia doskonale zna tą cechę, jedni jej używają w większym stopniu inni w mniejszym. Jedno jest natomiast pewne - możesz sobie pomniejszać zasługi innych, ale oprócz twojego samopoczucia, g---o to zmieni :)

bo tylko w Polsce jedyni rodzice co maja kase to ci, ktorzy sie nakradli na przemianach.


@
  • Odpowiedz
@EliotImperio: Ale bycie pazernym i chciwym to nie sa dobre cechy. A Trumpowi bija brawo jak mowi, ze bedzie chapal jak najwiecej dla USA. No czyli kosztem innych panstw? Rozumiesz chapac dla wlasnego panstwa, ale zgodnie z moralnoscia.
  • Odpowiedz
@bones1909: Wat. W którym miejscu napisałem, że mnie to w ogóle rusza? Chciałem tylko napisać, że amerykański sen to od pucybuta do jakiegoś bogacza. A nie od syna bogacza do bycia bogatym (albo bardziej bogatym).

I niech mi powie, że łatwiej jest zacząć od 1 miliona niż od zera. No pls.
  • Odpowiedz
@duskhorizon: Gdyby był idiota to nie miałby 4 miliardów swojego dorobku i kilku wieżowców na Manhattanie. Dla mnie idiota nie jest, uważam że na amerykańskie społeczeństwo toczone przez poprawność polityczna i odwrócony rasizm jest idealnym lekarstwem. On nigdzie nie twierdzi, że ma zamiar zabijać czy mordować niewinnych ludzi.
Jedyne czego chce to w-----c nielegalnych imigrantów i nie przyjmować nikogo z Syrii. Dokładnie to samo chciałbym usłyszeć jeśli byłbym obywatelem kraju,
  • Odpowiedz
@M4ks: za 50 lat życiowi nieudacznicy z Polski dalej będą mówić że jak jesteś bogaty to złodziej, bo nikt w tym narodzie nie zaszczepia chęci do cięzkiej pracy i rozwoju.
  • Odpowiedz
Kolejny do kolekcji. Mało znasz ludzi bogatych, skoro uważasz że bogatymi są tylko Ci co się nakradli na przemianach. Stosujesz jednak taktyke kolegi wyżej dokładnie to samo. Za te 30 lat znajdziesz sobie inny powód, jak ten będzie nieaktualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bones1909: moze po prostu nie uwazam osob z autem z salonu za bogatych. Wskaz mi prosze paru naprawde bogatych ludzi ktorzy nie maja
  • Odpowiedz
@M4ks: A co dla Ciebie bogatym jest ktoś kto ma min. 30 mln złotych ? Chłopie co Ty gadasz ? Co do przełomu lat 80 i 90 to wiadome, że najlepsze biznesy wtedy powstawały bo to był na to złoty czas i teraz najwięcej milionerów jest z tamtego czasu, bo był popyt na wszystko a podaż słaba. To że ktoś wtedy zaczynał nie znaczy że się "nakradł" z państwowego majątku.
  • Odpowiedz