Wpis z mikrobloga

Najbardziej żal mi mirków którzy się przechwalają na mirko że wegetarianizm i weganizm jest pedalski i ciota. o Patrzcie kobiety jem mięso codziennie jestem taki mięski. No k---a. Pewnie jakbyście sami zabić+ wypatroszyć zwierzę to nigdy w życiu nie decydowalibyście się na zjedzenie mięsa , bo to was wszystkich przerasta, takie z was samce alfa. A później jecie to mięso nawet nei wiecie jak niektórych to obrzydza. Dobra możecie sobie jeść to mięso ale róbcie to w swoich domach nie każdy chce patrzyć jak się obżeracie zwierzakami. Tłuszcz spływa wam po waszej męskiej brodzie. Obrzydliwe. Najgorzej jak ktoś jest gruby to od razu zapuszcza sobie brode plus włosy i goli tylko boki i wmawia sobie i innym że jest wikingiem.
Aż mi was nie żal. Ja jem codziennie posiłki złożone z warzyw i zbóż i przynajmniej mam sumienie czyste, że nie przyczyniłem się do tego barbarzyństwa
#studentprawa #crossfit #truestory #wegetarianizm #dieta #mikrokoksy #silownia #oswiadczenie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@phogel:

Wiem że to tania zarzutka

ale jednak jest nadzieja gdzieś głęboko, że wierzę w to co piszę, więc opisujesz te wszystkie czynności w nadziei na mój ogromny ból d--y i gunwoburze. Wiesz, że mała szansa ale jednak po cichu na to liczysz
  • Odpowiedz