Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy przy kasie starasz się jak najszybciej pakować zakupy do reklamówek, żeby zdążyć zapakować wszystkie przed zapłaceniem i nagle widzisz, że to ten typ kasjerki która nie odpuszcza... im szybciej ty ładujesz zakupy do siaty tym ona szybciej kasuje produkty, wiesz, że zaczął się wyścig na śmierć i życie, ktoś z nas zaraz zatriumfuje, a ktoś skończy jako życiowy nieudacznik...

#heheszki #truestory
d.....0 - To uczucie kiedy przy kasie starasz się jak najszybciej pakować zakupy do r...

źródło: comment_qRYI2f5juQ4KgMceZjQ5HWToZamJH4uX.jpg

Pobierz
  • 50
Jeszcze gorsi są ludzie (zwykle pani w wieku balzakowskim) którzy stoją jak kołki gdy kasjer/ka kasuje,a za pakowanie biorą się potem, nie wiem co nimi kieruje.

Wielkie zaskoczenie że trzeba zapłacić.


@Aerodeckvv: to prawdopodobnie ten sam typ ludzi którzy są zaskoczeni, że po czerwonym robi się zielone i trzeba szukać biegu - i tak za każdym razem, dzień w dzień.
@qaqa: o widzisz, całkiem możliwe, o tym nie myślałem bo czasem gdy miałem jakieś podejrzenia co do kwoty jaką zapłaciłem to sprawdzałem już obok kasy, tak żeby nie blokować ruchu. Kilka razy nawet miałem rację i nie było potem problemu ze zwrotem ale bardzo możliwe że ktoś się boi, że po odejściu od kasy już nic nie załatwi gdyby była potrzeba, szkoda tylko że potem wszyscy muszą czekać aż się spakuje.