Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy przy kasie starasz się jak najszybciej pakować zakupy do reklamówek, żeby zdążyć zapakować wszystkie przed zapłaceniem i nagle widzisz, że to ten typ kasjerki która nie odpuszcza... im szybciej ty ładujesz zakupy do siaty tym ona szybciej kasuje produkty, wiesz, że zaczął się wyścig na śmierć i życie, ktoś z nas zaraz zatriumfuje, a ktoś skończy jako życiowy nieudacznik...

#heheszki #truestory
d.....0 - To uczucie kiedy przy kasie starasz się jak najszybciej pakować zakupy do r...

źródło: comment_qRYI2f5juQ4KgMceZjQ5HWToZamJH4uX.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Aro0: No jacha, niektórzy są #!$%@? z charakteru i wcale się tym nie przejmują :-)
Kasjerka ma akurat najbardziej #!$%@?, bo ona tam siedzi X czasu i nie ma płacone od obsłużonego klienta.
  • Odpowiedz
@dominic0: Podobno kasjerki w marketach są rozliczane właśnie z szybkości pakowania zakupów. Musi wyrobić normę, bo inaczej zamykają w piwnicy, okładają pejczem, 3 dni bez jedzenia itd.
Jedyny moment kiedy taka kasjerka może odsapnąć, to wtedy kiedy ona wszystko nabiła, a klient jeszcze nie zapłacił. Dlatego płaci się na koniec. Wy będziecie szczęśliwi i spakowani, a kasjerka se odpocznie 5 sekund dłużej
  • Odpowiedz
@kisielpl: a ja wlasnie jak widze takich jak ty to mnie #!$%@? bierze, nie jestem #!$%@? jakims parobkiem zeby #!$%@? ze swoimi zakupami jak #!$%@?, zeby ktos za mna mogl szybiej zostac obsluzony, denerwuje mnie takie podejscie.
Ja przychodze do sklepu zrobic zakupy a nie pobic rekord biedronki w pakowaniu na czas.
  • Odpowiedz
@turbonerd: Możesz nie mieć racji. Kasjerka w Lidlu powiedziała mi kiedyś, że musi szybko kasować, bo ją sprawdzają. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest płacić na koniec, bo wtedy nikogo się nie wk...a, a i do kasjerki nikt się nie doczepi ;)
  • Odpowiedz