Wpis z mikrobloga

Mireczki, ##!$%@? to ja nie wiem...

Wracam sobie właśnie do bloku i wjeżdżając na parking zauważam, że stoi sobie cieniasek na 2 miejscach.. Patrzę, a w środku siedzi #rozowypasek (na oko level > 35) i szykuje się do wyjścia z auta, więc zaczekałem chwilę obok. Gdy już wyszła otworzyłem szybkę i pytam grzecznie: "przepraszam, czy nie zauważyła Pani, że zaparkowała Pani na 2 miejscach?" na co różowy rzucił "odwal się Pan i jedź dalej".. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Więc delikatnie nalegałem na przestawienie auta mówiąc: "jeśli Pani nie przestawi auta, to zrobię zdjęcie tego jak Pani zaparkowała", na co różowy odpowiada: "to se Pan rób" i poszła do bloku..

No to ja zaparkowałem kawałek dalej, wysiadam. Przechodząc obok jej auta zatrzymuję się w odpowiednim miejscu tak, żeby było widać kwintesencję parkowania i robię fotę. W międzyczasie Pani jeszcze wyszła do auta coś wziąć z bagażnika. Zobaczyła jak robię zdjęcie... i się zaczęło... "CHCESZ W MORDE?!" "ZARAZ ZOBACZYSZ JAK CI PRZYWALE" hurr durr...

To ja jej grzecznie tłumaczę, że przed chwilą na wideorejestrator nagrało mi się to jak wyraziła zgodę na wykonanie tego zdjęcia, więc o co jej chodzi..


#logikarozowychpaskow #motoryzacja #parkowanie #mistrzowieparkowania #gorzkiezale #truestory
  • 26
@kawa-i-papierosy: nie rozumiem tego bólu dupy.. stanęła na 2 miejscach więc poprosiłem grzecznie o przestawienie, zwłaszcza, że jeszcze nie odeszła.. co w tym złego? trzeba parkować (i również zachowywać się na drodze) tak, żeby nie było ci potem wstyd...


poza tym wiem, że to jest kobita z gatunku tych co nie umieją wyjechać jak ktoś stanie półtora metra obok, bo raz wyskoczyła do mnie z takim problemem (kobieta stanęła wtedy obok
nie rozumiem tego bólu dupy.. stanęła na 2 miejscach więc poprosiłem grzecznie o przestawienie, zwłaszcza, że jeszcze nie odeszła.. co w tym złego? trzeba parkować (i również zachowywać się na drodze) tak, żeby nie było ci potem wstyd...


@shar: nie było więcej miejsca, czy #!$%@?łeś się ot tak, po prostu? kamerkę w aucie też masz i nagrywasz piratów drogowych? :) a jak policjant wypisuje mandat, to wyciągasz telefon i go nagrywasz