Wpis z mikrobloga

@MoneyPL: a dlaczego biedacy mają być znowu faworyzowani i tylko im ma się należeć świadczenie na dzieciaka? ich potomkowie są w czymś lepsi niż ci, których rodzice są ogarnięci życiowo i mają dobrą pracę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MoneyPL: Nawet gdybym zarabiał milion złotych miesięcznie, i tak bym brał. Nawet jeśli ta kasa nie byłaby mi zupełnie potrzebna, przynajmniej mógłbym ją przeznaczyć na pomoc tym, którzy naprawdę jej potrzebują, a nie Karynie z Sebixem którzy przechlali by kasę a Brajanek nie miał z tego nawet Kinder Jaja.
  • Odpowiedz
@MoneyPL: oczywiście, że 500zł należy się tylko nierobom, to znaczy biednym. Ja #!$%@?ę ten cały kraj, jutro zawieszam działalność, lecę na zasiłek i idę robić dzieci. Kilka tysiaków z socjalu wyciągniemy, a jeszcze może się uda coś ukraść, albo tanio kupić, drogo sprzedać.
  • Odpowiedz
Lewacy naiwnie myślą, że socjaliści będą jak Robin Hood, że bogaci to tacy źli i tylko biedni poszkodowani przez nich dostaną od nich.
A tymczasem każdy może korzystać z tych rozdajek i się poniżyć do poziomu biedy ()
  • Odpowiedz
@MoneyPL: Zarabiam sporo. Jak będę miał drugie dziecko to odbiorę 500 zł mojego zwrotu podatku. Nawet wynajmę kogoś spisując z nim upoważnienie notarialne, żeby za mnie zaniósł wniosek i postał w kolejce. A co?!
  • Odpowiedz