Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do speców od ISIS, ks. Isakowicz-Zaleski wstawił na fejsie obrazek z informacją, że na filmie na którym są zabijani Koptowie ISIS nie wyciął ścieżki audio i męczennicy w chwili śmierci mówią o Jezusie (Panie Jezu Chryste), ktoś spotkał się z taką informacją albo może ją potwierdzić? #isis #syria #libia #islam #chrzescijanstwo #katolicyzm #egipt
źródło: comment_IowKbTkD1i5sQe8byC8SftRD6nIWUZMz.jpg
  • 6
@60groszyzawpis: Kiedyś wstawiałem film dokumentalny o rodzinach zamordowanych, wiem że traktowani są w swojej miejsowości jak święci więc jestem pewny że nie zaparli się wiary i jak słusznie piszesz @bombastick: nie ma nic dziwnego w takich słowach, ale oglądałem ten film i z tego co pamiętam nie zwróciłem uwagi albo nie dosłyszałem niczego ala "Jezu". To by było niesamowite świadectwo gdyby ktoś kiedyś wyczyścił inne dzwięki a te słowa
@Szczerbiec: Na tym samym filmie, przed egzekucją, jeden z dżihadystów mówi (po angielsku)

Oh crusaders, safety for you will be only wishes especially when you're fighting us all together, therefore we will fight you all together until the war lays down its burdens and Jesus peace be upon him will descend, breaking the cross, killing the swine.