Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #friendzone #przegryw #introwertycy #zwiazki #informatyka #programowanie #fizyka #ateizm #silownia

Co robi brak seksu i udanych relacji z kobietami? Wysyp gównowpisów o złych kobietach napisanych przez facetów którzy są wybrakowani na portalu który trzepie kase na ich potrzebie bycia zauważonym. Oto wykopek mizogin w skrócie:

- Ma swoje teorie na temat natury kobiet tylko na podstawie tego jak traktują jego i jemu podobnych wypłucin. Nigdy mu nie bedzie dane zaznać perspektywy człowieka którego kobiety kochają i zrobia dla niego wszystko. Ta wiedza pozostaje zamknięta w magicznej księdze.

- SIŁOWNIA. To jest pierwsza gównorada od 20 paroletnich prawiczków ktora ma niby działać. A jak jest to wszyscy wiedzą. Miała zwiększyć pewność siebie i kobiety miały same zagadywać. Jednak nie.

- Hurr Durr zajmuje się własnym życiem i własnymi pasjami. Kto by się przejmował jakimiś dziewczynami i seksem. To prymitywne. Lepiej zostać mistrzem umysłu by zginać łyżki siłą woli czerpiąc moc z napuchniętych jąder.

- Kasa i wygląd. Tego mi brakuje bo przecież mój charakter to nie jest przyczyną i moja ukryta nienawiść do kobiet które mają lepsze życie seksualne niż ja. Kasa i wygląd. Pamiętajcie. Reszta NA PEWNO nie jest problemem.

- Dziewczyny chcą by ich zabawiać. A ja muszę być tym który jest zauważony. Czemu one sie mna nie interesują tylko ja mam skakać? W sumie to nie umiem wzbudzić zainteresowania ale to w sumie ona ma to robić. Bo czemu nie?

- Jestem introwertykiem i lubie żyć w lesie ale mój przewrotny los wrzucił mnie do cywilizacji. Powtarzam jestem introwertykiem.

Pozdrawiam. Serce Wykopu.
  • 29
@HerzAufStahl:
Myślisz, że jesteś tak ważny, żebym się z Tobą bił? xD HAHAHA Idź udowadniaj, że jesteś kozak komuś innemu. Mnie gówno to obchodzi xD

Żeby orać kogoś to trzeba umieć pisać z sensem. Nie wstawić pare słówek które przeczytałeś na wiki i mieszać to ze swoim analfabetyzmem.

Mam nadzieje ze znajdziesz w koncu dziewczynę. Pozdrawiam.
@HerzAufStahl:
W sumie jesteś zabawny xD bo odpisujesz. Taka małpka jak wciskasz guzik to krzyczy, ale jednak nie chce mi się zaśmiecać mojego wpisu taka gimbaza wiec koncze temat. Polecem wizyte u jakiegos psychoterapeuty xD. Chyba ze go też wyzwiesz na solo by sobie udownic ze cos znaczysz xD to by bylo dobre.