Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #friendzone #przegryw #introwertycy #zwiazki #informatyka #programowanie #fizyka #ateizm #silownia

Co robi brak seksu i udanych relacji z kobietami? Wysyp gównowpisów o złych kobietach napisanych przez facetów którzy są wybrakowani na portalu który trzepie kase na ich potrzebie bycia zauważonym. Oto wykopek mizogin w skrócie:

- Ma swoje teorie na temat natury kobiet tylko na podstawie tego jak traktują jego i jemu podobnych wypłucin. Nigdy mu nie bedzie dane zaznać perspektywy człowieka którego kobiety kochają i zrobia dla niego wszystko. Ta wiedza pozostaje zamknięta w magicznej księdze.

- SIŁOWNIA. To jest pierwsza gównorada od 20 paroletnich prawiczków ktora ma niby działać. A jak jest to wszyscy wiedzą. Miała zwiększyć pewność siebie i kobiety miały same zagadywać. Jednak nie.

- Hurr Durr zajmuje się własnym życiem i własnymi pasjami. Kto by się przejmował jakimiś dziewczynami i seksem. To prymitywne. Lepiej zostać mistrzem umysłu by zginać łyżki siłą woli czerpiąc moc z napuchniętych jąder.

- Kasa i wygląd. Tego mi brakuje bo przecież mój charakter to nie jest przyczyną i moja ukryta nienawiść do kobiet które mają lepsze życie seksualne niż ja. Kasa i wygląd. Pamiętajcie. Reszta NA PEWNO nie jest problemem.

- Dziewczyny chcą by ich zabawiać. A ja muszę być tym który jest zauważony. Czemu one sie mna nie interesują tylko ja mam skakać? W sumie to nie umiem wzbudzić zainteresowania ale to w sumie ona ma to robić. Bo czemu nie?

- Jestem introwertykiem i lubie żyć w lesie ale mój przewrotny los wrzucił mnie do cywilizacji. Powtarzam jestem introwertykiem.

Pozdrawiam. Serce Wykopu.
  • 29
  • Odpowiedz
- SIŁOWNIA. To jest pierwsza gównorada od 20 paroletnich prawiczków ktora ma niby działać. A jak jest to wszyscy wiedzą. Miała zwiększyć pewność siebie i kobiety miały same zagadywać. Jednak nie.


bardzo dobra rada, niekoniecznie siłownia ale sport, dbasz o ciało = jesteś atrakcyjny

- Hurr Durr zajmuje się własnym życiem i własnymi pasjami. Kto by się przejmował jakimiś dziewczynami i seksem. To prymitywne. Lepiej zostać mistrzem umysłu by zginać łyżki siłą woli czerpiąc moc z napuchniętych jąder.


Jeszcze
  • Odpowiedz
@Bambro:
Wiesz jeśli chodzi o siłownie to jest tak, że ktoś ma problem z dziewczynami to wysyła się go na siłownie. Nie trenując kontaktów z ludźmi nie rozwinie się w tej kwestii. Dobra sylwetka jest wskazana, ale to nie żadne remedium na panny.

Zajmować się własnym życiem, mieć jakiś cel I POZNAWAĆ nowe osoby. A nie traktować to jako wymówkę bo tak jak mówię nie poprawi to nic.

A w ostatnim chodzi o to, że wiele osób ma roszczeniowe podejście do ludzi. Chcesz kogoś poznawać to zaoferuj mu coś sobą nie tylko nowej osobie ale nawet starym znajomym. Nie bądź tylko biernym wysysaczem energii z ludzi którzy czekają na
  • Odpowiedz
@HerzAufStahl:
Już widzę jak mi jesteś w stanie coś zrobić to raz.
Dwa nawet do Ciebie nie pisałem, ale widocznie musisz kozaczyć by sie dowartosciowac w necie.

A Twój drugi post to jest jakiś bełkot. Próbujesz zabłysnąć jakimś gównopsychojęzykiem, ale wygląda to kiepsko.
  • Odpowiedz