Wpis z mikrobloga

@Mordeusz: Ciekawe założenie. Biorąc pod uwagę zmianę wartości funkcji cena wraz ze wzrostem uprzejmości, po zastosowaniu ekstrapolacji wydaje mi się że wartość jaką przyjęłaby cena w przytoczonym przez Ciebie przypadku to okolice 100 zł a nie 10 zł jak wskazałeś. Pomiędzy "frytki" a "frytki #!$%@?" w moim odczuciu znajduje się dość szerokie spektrum zwrotów - oczywiście w zależności od zastosowanego słownika. Ale koniec końców to tylko zgadywanie :)
@boyaloft: Jeśli ja bym zapłacił 100 zł, to co bardziej fantazyjni klnący mieliby ceny pięciocyfrowe chyba :) Ale skoro tak, to bardzo uprzejmym klientom knajpa musiałaby do zamówionych frytek dopłacać :)

Ciekawostka: na tym zdjęciu nie widzę kolejki.

Za to kolejkę widzę na tym filmiku, więc chyba działa to lepiej w drugą stronę :)
Mordeusz - @boyaloft: Jeśli ja bym zapłacił 100 zł, to co bardziej fantazyjni klnący ...
@kokrys:
@boyaloft: skate burger, ulica brzozowa na kazimierzu:) jadłem tam dokładnie tydzień temu. Polecam mega ostrego #!$%@?, którego nie ma w karcie tylko na specjalne życzenie:) fakt że jadłem wiele ostrzejszych rzeczy w życiu ale burger całkiem przyjemny( ͡° ͜ʖ ͡°) sam miałem dodać zdjęcie tego potykacza:)