Wpis z mikrobloga

Tej, mireczki, jest finał sprawy "brudasa" z Łodzi ;)

tak w ramach przypomnienia prześledźmy tok wydarzeń :

Około niedzieli do żabki wchodzi palestyńczyk.
W trakcie zakupów student łódzkiej filmówki jest atakowany werbalnie przez - jak sie później okazuje - 31-letniego mieszkańca Łodzi:

Dzwoń, kur..., Allahu zj....

brudas brudas brudas

Allah jest pier... berłem!


Wideo z najścia trafia na facebooka

W mediach pojawia się dużo informacji odnośnie całej sprawy. Między innymi dowiadujemy się pseudonimem artystycznym atakującego jest "DAVE".

Sprawa trafia z urzędu na policje, Dawid wyraża skruchę.

Ostatecznie sprawę zamyka uściśnięcie dłoni.

Poszkodowany Palestyńczyk wysłał do prokuratury pismo, w którym prosi o umorzenie postępowania w sprawie Dawida M. Uzasadnił, że "nie żywi urazy" do 31-latka. Podkreślił, że usłyszał przeprosiny i podał mu rękę. Dlatego uważa sprawę za zamkniętą.


ponownie wołam @liptonforte który nie raz, nie dwa a trzy razy twierdził, że to palestyńczyk atakował mieszkańca Łodzi. Dlatego - w gwoli wyjaśnienia, cumplu - sądziłem że to Twój kolega. Widziałem Twój wpis w którym temu zaprzeczasz.

Także widzicie, że na początku z wielkiego gjeroja i obrońcy wartości chrześcijańskim w naszym kraju, kolega Dawid stał się potulnym Dawidkiem który z podtulonym ogonem przeprosił tegoż brudasa. Pytanie tylko, czy to wszystko było z przekonania, że faktycznie źle zrobił, czy żeby uniknąć 3 lat za kratami. Cholera wie, ważne, że sprawa zakończona. Koleś został ukarany poprzez medialną wieść o nim. A Omah, mimo że to już nie była pierwsza okazja w której był przez Polaka zbesztany, to cały czas chce u nas studiować ;)

#neuropa #4konserwy #lodz #hejtstop #mowanienawisci
Goofas - Tej, mireczki, jest finał sprawy "brudasa" z Łodzi ;)

tak w ramach przypo...

źródło: comment_CLrJqe1hJydgioYMGR1bmwifx2QqCXsk.jpg

Pobierz
  • 47
Ja rozumiem, że można być przeciwko imigrantom, sam zresztą jestem anty, ale czy nie można tego załatwiać spokojniej, zachowanie takich "Dawidów", mnie po prostu śmieszy, czują się bezkarni, zatruwają życie innych, często nic o nich nie wiedząc. Jak głupim trzeba być, aby "zaatakować" kogoś tylko z powodu koloru skóry, przecież to jest kompletnie nieracjonalne, zastanawiałem się przez pewien czas jaki mógł mieć logiczny motyw, i nic nie wymyśliłem... Szkoda, że takich cebul
@liptonforte:

Szkoda że na nagraniu nie ma pokazane jak MOHA staje w drzwiach sklepu, gwiżdże na tego ziomka ikrzyczy "no chodz tu psie"i #!$%@? spowrotem do sklepu.


"no chodz tu psie"

o ten atak mi chodziło. W kontekście tych wszystkich wydarzeń atak polegał na werbalnym wyzywaniu. Kiedy mówiłem, że Dawid zaatakował Palestyńczyka, to nie chodziło, rzecz jasna, o przemoc fizyczną.

Czytaj ze zrozumieniem cumplu
@Goofas: Gdyby zwyzywał białego pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował ale teraz banda kretynów będzie się użalać nad biednym "uchodzcą" włącznie z wmawianiem przez media że Polacy to rasiści a wszyscy ciapaci to studenci, artyści itp a nie niepotrafiący nic łowcy zasiłków!
@Goofas: Powiem Ci więcej, mam nadzieje że również sam do tego doszedłeś. Sprawa nie wygląda dokładnie tak jak jest przedstawiana przez media. Sam policjant podczas spisywania zeznań zastanawiał się czy cała sytuacja nie była w jakiś sposób ustawiona skoro Moha jest studentem filmówki.
@Goofas: źródło komenda na Sienkiewicza gdzie nie było prądu i policjanci chodzą po korytarzu z czołówkami świecąc sobie pod nogi. Sorry, nie nagrywam wszystkiego żeby wrzucić to później na mirko.
@liptonforte: Wybacz, cumplu ale póki co to Twoje słowa to tylko puste zapewnienia, przeciwko którym przemawiają wszystkie inne fakty:
- jeśli tancerz erotyczny Dawid był prowokowany to czemu przeprosił?
- jeśli tancerz czemu w żadnym miejscu nie ma żadnej adnotacji na temat tego faktu?
- czemu sam się zgłosił?
Póki nie przedstawisz JAKIEGOKOLWIEK dowodu to nie mamy najmniejszego powodu aby wierzy w Twoje puste zapewnienia cumplu.
@Goofas: i takie gowno jest strazakiem w Lodzi. Wiem o tym , ze ciezko jest sie tam dostac, najlatwiej z "polecenia" znam przypadek typa, ktory poszedl na egzamin i nie podciagnal sie tyle razy ile jest wymagane a sie dostal. JAk? wiecie jak. Teraz ten matol. #!$%@? , gdzie ja zyje.
Zawod podwyzszonego zaufania w Polsce a tam na peczki takich kmiotow.
@Kamill: do tego samego wniosku dochodze. Prędzej czy później dojdzie do tego, że jakis seba #!$%@? polakowi, bo #!$%@? innaczej wygląda. Kwestia czasu.

Ja, mimo że najciemniejszej karnacji nie mam, już byłem niejednokrotnie zaczepiany przez sebixów za to, że mam długie włosy, że z gitarą idę itp. zarówno w mojej małej miejscowości z której pochodzę, jak i w Poznaniu. Więc przez tą paranoje i nakręcanie sie przez takich wykopków, wiplerów czy
Także widzicie, że na początku z wielkiego gjeroja i obrońcy wartości chrześcijańskim w naszym kraju, kolega Dawid stał się potulnym Dawidkiem który z podtulonym ogonem przeprosił tegoż brudasa.


@Goofas: i tak powiedzą, że Dawid to żydowskie imię ( ͡° ͜ʖ ͡°)