Wpis z mikrobloga

Tej, mireczki, jest finał sprawy "brudasa" z Łodzi ;)

tak w ramach przypomnienia prześledźmy tok wydarzeń :

Około niedzieli do żabki wchodzi palestyńczyk.
W trakcie zakupów student łódzkiej filmówki jest atakowany werbalnie przez - jak sie później okazuje - 31-letniego mieszkańca Łodzi:

Dzwoń, kur..., Allahu zj....

brudas brudas brudas

Allah jest pier... berłem!


Wideo z najścia trafia na facebooka

W mediach pojawia się dużo informacji odnośnie całej sprawy. Między innymi dowiadujemy się pseudonimem artystycznym atakującego jest "DAVE".

Sprawa trafia z urzędu na policje, Dawid wyraża skruchę.

Ostatecznie sprawę zamyka uściśnięcie dłoni.

Poszkodowany Palestyńczyk wysłał do prokuratury pismo, w którym prosi o umorzenie postępowania w sprawie Dawida M. Uzasadnił, że "nie żywi urazy" do 31-latka. Podkreślił, że usłyszał przeprosiny i podał mu rękę. Dlatego uważa sprawę za zamkniętą.


ponownie wołam @liptonforte który nie raz, nie dwa a trzy razy twierdził, że to palestyńczyk atakował mieszkańca Łodzi. Dlatego - w gwoli wyjaśnienia, cumplu - sądziłem że to Twój kolega. Widziałem Twój wpis w którym temu zaprzeczasz.

Także widzicie, że na początku z wielkiego gjeroja i obrońcy wartości chrześcijańskim w naszym kraju, kolega Dawid stał się potulnym Dawidkiem który z podtulonym ogonem przeprosił tegoż brudasa. Pytanie tylko, czy to wszystko było z przekonania, że faktycznie źle zrobił, czy żeby uniknąć 3 lat za kratami. Cholera wie, ważne, że sprawa zakończona. Koleś został ukarany poprzez medialną wieść o nim. A Omah, mimo że to już nie była pierwsza okazja w której był przez Polaka zbesztany, to cały czas chce u nas studiować ;)

#neuropa #4konserwy #lodz #hejtstop #mowanienawisci
Pobierz Goofas - Tej, mireczki, jest finał sprawy "brudasa" z Łodzi ;)

tak w ramach przypo...
źródło: comment_CLrJqe1hJydgioYMGR1bmwifx2QqCXsk.jpg
  • 47
ta paranoja nakręcana przez brunatnych i innych Wiplerów doprowadzi do tego, że niedługo zwykły Polak z ciemniejszą karnacją zostane zwyzwanny od kozojebców przez dzielnych potomków szlachty i husarii herbu seboli.


@Kamill: ja już kiedyś byłem zaczepiany i nazwany "brudasem" za sam fakt noszenia brody, tak że wiesz... to o czym mówisz już się dzieje.
@Kamill: @Goofas:

Dobra dobra panowie...

Więc przez tą paranoje i nakręcanie sie przez takich wykopków, wiplerów czy kowalskich dojdzie do tego, że zaczniemy sami siebie zajebywać.

imo ta paranoja nakręcana przez brunatnych i innych Wiplerów doprowadzi do tego


Przypominam, że internet nie zaczyna, ani nie kończy się na wykopie, a opinio twórczość nie zaczyna, ani nie kończy na Wiplerze. Jest mnóstwo innych stron, portali, czy społeczności skąd ludzie dobrze widzą
@Goofas: Ludzie się wyzywają, #!$%@?ą, mordują, giną w wypadkach, dopadają ich rzadkie choroby... ale media szokuje #!$%@? informacja, że koleś wyzywał od brudasów jakiegoś brudasa...
@Goofas: A wiesz może jak się skończyła ta akcja z niby pobiciem sikha w Krakowie, czy Wrocławiu? On mówił, że pobicie było, a policja twierdzi zupełnie co innego. Nadal nie wiem jak to się skończyło.
ogolnie to mam troche wspolnych znajomych z tym 'Dejwem' i kazdy mowi, ze typ jest przecpany i po prostu jebniety. rzuca sie tez do bialych potomkow husarii. totak w ramach ciekawostki
@grzegorz-zielinski: Tak to fakt, tak samo jak Polacy to złodzieje i jeżdżą do Rajchu kraść w Rossmannie szampony czasem też samochody.

Rozumiem że sam w takim razie też jesteś rasistą? Taką autorefleksje wysnułeś? Nie wiem jak takie #!$%@? jak twoje może dostać tyle plusów.

Debile znajdą się wszędzie i są ponad podziałami narodowościowymi, podziałami państw. Ale jak zwykle musi się znaleźć ktoś ponad tym motłochem. Musi się wywyższyć ponad to.

Ach
niedługo zwykły Polak z ciemniejszą karnacją zostane zwyzwanny od kozojebców przez dzielnych potomków szlachty i husarii herbu seboli.


@Kamill: mi sie juz przydarzylo miesiac temu, chwala wielkiej wolsce ( )

W ogole, pare lat temu jeszcze cos takiego bylo nie do pomyslenia, nie wiem jakim cudem propaganda niezaleznych mediow i innych patusiarskich stron pokroju glownej wypoku zdolala doszczetnie przeprac ludziom mozgi w ciagu jakichs trzech lat
@Goofas: Typowe Polactwo, struga kozaka bo przeczytał w internecie, potem sobie zdaje sprawę, że jest #!$%@?ą i się boi i przeprasza grzecznie, tfu. Eh, ileż nam brakuje od zachodu jeszcze :v