Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840
Ależ zmienię Twoje nastawienie, pomimo nagonki jaką wywołałam sprzeciwem wobec twojego chamstwa i prostactwa, braku empatii, kłamstw i kapusiostwa. Uwierz mi, to dopiero początek. Mało mnie znasz.


@Xanthia: co ty ćpiesz? klop być może uratował gościowi życie przed karyną która prułaby się z kim się tylko da, bo "hormony buzują"

Śmiertelny #!$%@? w serce tej karynie i tobie
@Xanthia: Jeden #!$%@? czy był to bait czy nie. Jeżeli faktycznie taka sytuacja miałaby miejsce to gdzie widzisz spęd bydła, hamstwo i prostactwo? Bo powiedział dziwce, że jest dziwką? Ona odpowiadając mu, że jest "#!$%@?ą i frajerem" już nic takiego nie zrobiła? Typiara chciała puścić się na lewo, wysyłała swoje gołe fotki do typa, którego nie zna, jedynie widziała jego samochód ale uznajesz, że jest w porządku i nazwanie jej dziwką
@Xanthia: Kiedyś spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podchodzę do niego i mowie cześć Owsiak ty #!$%@?. A on tylko Elo i odwraca głowę. Sprzedałem mu blachę w potylice i mowie słuchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek coś tupnął, coś mruknął ale mówi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawałeś uran Czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty #!$%@?
@Xanthia: Daj sobie spokój. Nikt na tym, co zrobił @Klopsztanga nie ucierpiał. Dane nie wyciekły, tożsamość dziewczyny nieznana. NIKT NIE UCIERPIAŁ. Wręcz przeciwnie, chłopak został uświadomiony, że ma niewierną dziewczynę. Jesteś na Wykopie i Mirko dłużej ode mnie. Bo to takie inby się wyprawiały? Napisz do mediów, że pomyłka i już...

@konstruktywny_krytyk: dodał bym jeszcze że najlepszy przykład by dała jakby przyznała się po prostu do błędu.
@wurstlie: @shadiss85 @Xanthia Wam nie odpisze.
W ogóle nie odpisuje na rzeczowe pytania, nakręca się tylko i pluje.
A co najzabawniejsze, namawia do myślenia, zadawania pytań, a ignoruje wszelkie próby kulturalnej dyskusji - bo jedyną słuszną strona jest jej strona. Każdy inny pogląd to zło i brak myślenia.
Zadałam jej jedno pytanie kilkakrotnie, nawiązując do najczęsciej powtarzanego przez nia argumentu.
Zero odzewu.

Trochę kiepsko...